Premiera serialu ,,Polowanie na mafię" 21 listopada w CANAL+ SERIALE
|

Listopad w serwisie internetowym CANAL+ online

Podaj dalej

Premiera serialu ,,Święta u Moodych" 22 listopada w CANAL+ SERIALE

W tym roku, coraz chłodniejszą listopadową aurę rozgrzeje drugi sezon THE OFFICE PL. Pracownicy “Kropliczanki” wrócili do CANAL+ online w nowych odcinkach i tym razem nie będzie dla nich żadnych tematów tabu! Wśród nowości serwisu internetowego CANAL+ online znalazły się również najgłośniejsze polskie filmy ostatnich miesięcy oraz zabawne animacje dla całej rodziny. 

 • POWRÓT DO TAMTYCH DNI – przejmująca opowieść o uzależnieniu i niełatwym dzieciństwie w domu alkoholika z poruszającą rolą Macieja Stuhra.
 • Fantastyczny wstęp w przedświąteczny nastrój, miniserial ŚWIĘTA U MOODYCH. 
 • Film dokumentalny o jednym z najważniejszych hollywoodzkich filmów lat 90. NAGI INSTYNKT – SEKS, ŚMIERĆ I SHARON STONE 
 • Dalsze przygody Finiego i Idy, którzy muszą sobie radzić po biblijnym potopie w animacji UPS 2! BUNT NA ARCE.

HITY MIESIĄCA

THE OFFICE PL 2, serial, cały sezon już dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online, premierowe odcinki na antenie CANAL+ PREMIUM od 18.11.

 • Nowy sezon popularnego polskiego serialu komediowego o prowincjonalnym biurze firmy „Kropliczanka” w Siedlcach.

Wracamy do biura „Kropliczanki”! Brawurowa polska wersja jednego z najsłynniejszych seriali komediowych w historii telewizji została świetnie przyjęta przez krytyków – pora nowe odcinki! 

Drugi sezon to przede wszystkim motyw walki o awans do Warszawy, gdzie zwolniło się jedno miejsce w zarządzie spółki. Obecni ko-prezesi „Kropliczanki”, Michał (Piotr Polak) i Patrycja (Vanessa Aleksander), będą rywalizowali na wielu płaszczyznach o możliwość przeprowadzki do Stolicy. Oprócz tego zobaczymy wiele pobocznych wątków poruszających się w podobnej do pierwszego sezonu stylistyce komediowej. Zobaczymy między innymi, jak święto Halloween poróżniło pracowników, szef Kropliczanki zaprezentuje wyjątkową lekcję edukacji seksualnej w swoim wykonaniu, a także poznamy historię tęczowej etykiety, która wywołała niemały skandal. Te i inne przygody będą nas śmieszyć i zaskakiwać w dwunastu odcinkach drugiego sezonu. W drugim sezonie nie zabraknie także gościnnych udziałów gwiazd i nietuzinkowych postaci. Epizodyczne role zagrają między innymi Piotr Cyrwus czy Maciej Musiałowski, a także osoby znane z działań społecznych jak Wojtek Sawicki, prowadzący bloga „Life On Whlz”. 

POWRÓT DO TAMTYCH DNI, film już dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

 • Przejmujący dramat o dorastaniu w domu z ojcem alkoholikiem, w którego wciela się świetny Maciej Stuhr.

Historia Tomka, który mieszka z mamą i czeka na powrót ojca z Ameryki. Gdy ten pojawia się ze stertą prezentów przez chwilę wydaje się, że rodzina ma wreszcie szansę na spokojne i dobre życie. Niestety choroba alkoholowa Alka coraz poważniej wpływa na ich codzienność. Tomek musi szybko dorosnąć i zmierzyć się z problemami, które z pewnością nie kojarzą się ze szczęśliwym dzieciństwem.

Poważny, a zarazem nostalgiczny film Konrada Aksinowicza, to jedna z najciekawszych oraz najdojrzalszych produkcji polskiego kina ostatnich miesięcy. Widzowie i krytycy docenili zwłaszcza kreację Macieja Stuhra w roli borykającego się z chorobą Alka, za którą otrzymał nagrodę Orła w kategorii Najlepsza Główna Rola Męska. Poprzednie takie wyróżnienie dostał w 2013 r. za „Pokłosie”. Tu w POWROCIE DO TAMTYCH DNI  na ekranie towarzyszą mu Weronika Książkiewicz jako żona Helena i młody Teodor Koziar w roli syna Tomka. 

JAKOŚ TO BĘDZIE, film już dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online.

 • Komedia o trójce nieudaczników, którzy po trzydziestce chcą się wreszcie wyrwać z bloku, gdzie mieszkają z rodzicami.

Współczesna polska komedia o trzech przyjaciołach nieudacznikach. Ich pretensjonalne i prowincjonalne życie trwa już ponad trzydzieści lat, ale niewiele się w nim dzieje. Wciąż mieszkają z rodzicami w tym samym bloku i kombinują, jak coś osiągnąć, ale nic im nie wychodzi. Tym razem jednak planują wziąć się w garść. Czyżby wreszcie były szanse na przełom? Czy to tylko pomysł na jeszcze większą wtopę?

JAKOŚ TO BĘDZIE to pełnometrażowy debiut Sylwestra Jakimowa, który od lat reżyserował polskie seriale („M jak miłość”, „Singielka”, „Na dobre i na złe”, „W rytmie serca”). W rolach Alberta, Jacka i Marcina zobaczymy zaś kolejno Dobromira Dymeckiego („Planeta Singli”, „Pitbull. Ostatnia pies”, serial „1983”), Alberta Osika („Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Dzikie róże”, „Generał – zamach na Gibraltarze”) i Sebastiana Pawlaka („Żeby nie było śladów”, „Mowa ptaków”, „Pokot”). Na ekranie towarzyszą im m.in. Dorota Pomykała („Wielki szu”, „Uwikłanie”, „Kobieta na dachu” i Sebastian Stankiewicz („Pan T.”, „Furioza”, „Listy do M.”).

NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA, animacja, premiera w niedzielę 27.11. o godz. 10:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 • Sympatyczny film animowany o myszce i lisie, którzy po wspólnej śmierci zaprzyjaźniają się w niebie. 

Uroczy uniwersalny film animowany o przyjaźni niemal niemożliwej. Bo czy mysz i lis mogą się zaprzyjaźnić? Cóż, na tym świecie to bardzo mało prawdopodobne, choć może przecież istnieć jeszcze jakiś inny świat. I o tym właśnie opowiada ten film. Czmyszka i Rudeusz trafiają do nieba, a przecież tam nie istnieją naturalne instynkty i wszystko może się przydarzyć. Również taka przyjaźń…

Pierwsze spotkanie bohaterów nie kończy się dobrze (chyba, że za pozytywne zakończenie uznamy, że oboje trafiają do nieba), ale tam… To zupełnie nowe otwarcie i szansa na mnóstwo nowych przygód (i to takich nie z tej ziemi), podczas których będą mogli stawić czoła swym słabościom i uprzedzeniom. I odnaleźć prawdziwego przyjaciela.

Ta międzynarodowa (czesko-francusko-słowacko-polska) produkcja w reżyserii Jana Bubeniceka i Denisy Grimmovej zdobyła tegorocznego Czeskiego Lwa w kategorii Najlepszy film animowany i była też nominowana w tej kategorii do francuskiego Cezara i Europejskiej Nagrody Filmowej.

SERIAL

BEZ POWROTU, serial, premierowe odcinki od 20.11 w niedziele o godz. 20:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 • Miniserial o rodzinnych wakacjach w Turcji, które zmieniają się koszmar, gdy nastolatek zostaje oskarżony o poważne przestępstwo. 

Przeciętna czteroosobowa brytyjska rodzina wybiera się na upragnione wczasy w Turcji. Słońce, kąpiele, błogie leniuchowanie. Wakacje marzenie. Wszystko jednak zmienia się w koszmar, gdy pewnego dnia nastoletni syn zostaje oskarżony o poważne przestępstwo. Sytuacja z godziny na godzinę staje się przerażająca. W obcym kraju, w obcej kulturze i pod wymogami innego prawa rodzice okazują się bezradni. Czy mają jeszcze jakieś szanse na powrót do dawnego życia? 

Czteroodcinkowy brytyjski miniserial z pewnością dla wielu widzów może być bardziej wstrząsający niż niejeden horror. Bo to opowieść o grozie znacznie bardziej realnej i prawdopodobnej niż najmroczniejsze zjawiska nadprzyrodzone. W głównych rolach zobaczymy Sheridan Smith („Histeria – Romantyczna historia wibratora”, „Kwartet”, „Łowca i Królowa Lodu”), Michaela Jibsona („Flyboys – bohaterska eksadra”, „Angielska robota”, „Piękna i bestia”) i nastoletnich Lily Sutcliffe i Louisa Ashborne’a Serkisa („Alicja po drugiej stronie lustra”, seriale „Gambit królowej”, „Tabu”).

POLOWANIE NA MAFIĘ 3, serial,  premierowe odcinki od 21.11 w poniedziałki o godz. 22:00 na antenie CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie internetowym CANAL+ online.

 •  Kolejny sezon opowiadający o autentycznej walce z mafią jaką toczyła specjalna antymafijna jednostka policji z Palermo.

Trzeci sezon kryminalnego dramatu o nierównej walce, jaką włoscy stróże prawa od dziesięcioleci toczą z mafią. Gdy w latach dziewięćdziesiątych po raz pierwszy zdecydowali się stawić czoła bossom przestępczego świata, a nie tylko łapać drobnych przestępców, wszystko się zmieniło. Specjalna antymafijna jednostka policji z Palermo stała się postrachem przestępców, ale także ich celem. Opowiada o tym serial oparty na autobiograficznej książce „Polowanie na mafię” Alfonso Sabelliego, który przez lata pracował w tej jednostce, a potem odsłonił jej kulisy we wstrząsającym książkowym reportażu. Obok kultowej już „Gamorry”, to jedna z najlepszych i najuczciwszych produkcji o włoskiej mafii.

Na ekranie zobaczymy Francesco Montanari („Tylko nie mów nikomu”, “Włoskie porządki”, serial „Medyceusze: Władcy Florencji”), Miriam Dalmazio („Cudowny Boccaccio”, „Ucieczka z Palermo”, serial „Detektyw habicie”), Marco Rossettiego (seriale „Wydział śledczy RIS”, „Kapitan. Francesco Totti”) i Roberto Citrana („Hotel Ruanda”, „Nine – Dziewięć”, „Kapitan Corelli”).

ŚWIĘTA U MOODYCH, serial,  premierowe odcinki od 22.11 we wtorki o godz. 20:00 na antenie CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie internetowym CANAL+ online.

 • Świąteczny miniserial o jednej z najbardziej dysfunkcyjnych rodzin na świecie i ich wspólnych świętach.

Moody to raczej dysfunkcyjna rodzina, która ma problemy z przebywaniem pod jednym dachem. Kiedy więc na święta do domu wraca Dan od razu można się domyślić, że będzie to naprawdę niezapomniany okres w roku. Ten sześcioodcinkowy amerykański miniserial to remake popularnej australijskiej komedii, której akcję przeniesiono do Chicago. Dzięki świetnym komediowym aktorom od pierwszej sceny dostajemy prawdziwy popis humoru i zabawy, której nie spodziewalibyśmy się po klasycznej świątecznej rozrywce.

Tytułowa rodzinka to Sean Moody Senior (w tej roli Denis Leary – „Sądna noc”, „Operacja Słoń”, „Niesamowity Spider-Man”) i jego żona Ann (Elizabeth Perkins – „Duży”, „Flinstonowie” seriale „Trawka” i „Ostre przedmioty”) oraz trójka ich dzieci „Dan (Francois Arnaud – seriale „Rodzina Borgiów”, „Midnight, Texas”, „Blindspot: Mapa zbrodni”), Bridget („seriale „Miłość ponad czasem”, „Sideswiped” i „Kocham, ale kłamię”) oraz Sean Junior (Jay Baruchel – „Za wszelką cenę”, „Uczeń czarnoksiężnika”, „Jaja w tropikach”).

TRIGGER POINT. STAN ZAGROŻENIA, serial,  premierowe odcinki od 23.11 w środy o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 • Brytyjski thriller o londyńskich policjantach, którzy muszą zmierzyć się z poważnym zagrożeniem bombowy

Brytyjski serial policyjny o pracy specjalnego oddziału londyńskiej policji zajmującego się zagrożeniami bombowymi. Główną bohaterką tego sześcioodcinkowego kryminalnego thrillera jest Lana Washington, weteranka wojny w Afganistanie, której wojskowe doświadczenie w rozbrajaniu bomb bardzo przydaje się podczas służby w policji. Lana natrafia na godnego przeciwnika, który świetnie zna się na konstruowaniu rozmaitych ładunków wybuchowych stanowiących zagrożenie dla mieszkańców stolicy. Życie Lany, jej partnerów z pracy i wielu cywilów wiele razy znajdzie się w niebezpieczeństwie, bo przecież nie każdą bombę da się rozbroić na czas…

W roli Lany zobaczymy Vicky McClure (seriale „Broadchurch”, „Line of Duty – Wydział wewnętrzny”, „Alex Rider”), a obok niej na ekranie pojawią się m.in. Adriana Lestera („Barwy kampanii”, „Pojutrze”, „Maria, królowa Szkotów”), Marka Stanleya („Hellboy”, „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, serial „Gra o tron”) i Cala MacAnischa („Doomsday”, „Szepty”, „Kaliber”).

DOKUMENT

NAGI INSTYNKT – SEKS, ŚMIERĆ I SHARON STONE, dokument, już dostępny w serwisie CANAL+ online. 

 •  Dokument poświęcony fenomenowi „Nagiego instynktu”, jednego z najważniejszych hollywoodzkich filmów lat 90.

„Nagi instynkt” to jeden z najważniejszych filmów lat dziewięćdziesiątych. Odważny thriller erotyczny Paula Verhoevena był przełomowym momentem dla kina popularnego i dorosłych widzów. Na ekranie królowały seks, nagość, zbrodnia i Sharon Stone. Bez niej ten film wyglądałby zupełnie inaczej. Podobnie jak bez europejskiego tandemu twórców, jakże innych od pruderyjnych artystów wychowanych w Hollywood. Pochodzący z Węgier scenarzysta Joe Eszterhas i holenderski reżyser Paul Verhoeven bez żadnych zahamowań opowiedzieli tę mroczną i fascynującą historię o tajemniczej morderczyni i policjancie, który ulega pokusom. Do historii popkultury przeszła zaś słynna scena, w której grana przez Sharon Stone Catherine Tramell rozprasza przesłuchujących ją policjantów swym… brakiem bielizny.

O tym jak doszło do realizacji tego filmu i rozmaitych kontekstach tego dzieła opowiada francusko/hiszpański dokument, w którym film wspominać będą zarówno jego gwiazdy Sharon Stone i Michael Douglas oraz twórcy: Paul Verhoeven,  Joe Eszterhas czy pochodzący z Holandii autor zdjęć (a potem popularny reżyser blockbusterów) Jan de Bont.

CHWILA PRAWDY, serial dokumentalny,  premierowe odcinki od 7.11 w poniedziałki o godz. 19:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 • Nowoczesny dokument próbujący pokazać iz wielu stron i zrozumieć fenomen piłki nożnej i jej gwiazd.

Fascynujący, nowoczesny i oryginalnie podchodzący do tematu dwuczęściowy dokument o fenomenie piłki nożnej. To opowieść o najważniejszych meczach, piłkarzach, kibicach w różnych krajach, a wszystko pokazane w błyskawicznym, pulsującym skrócie wizualnym, hasłowo, ikonograficznie, na miarę dwudziestego pierwszego wieku i pulsujących social mediów. Zobaczymy tu jak na przestrzeni lat zmieniał się futbol i jego przedstawianie w mediach oraz jak zmieniał się świat wokół nas. W tej historii towarzyszyć nam będą zarówno słynni piłkarze z całego świata, którzy komentują i wspominają swe kariery, jak i ludzie patrzący na piłkę nożną ze sporego dystansu.

Twórcą tego filmu jest jeden z najpopularniejszych brytyjskich dziennikarzy sportowych Henry Winter, laureat wielu nagród i autor kilku książek w tym historii brytyjskiego futbolu. Narratorem filmu jest zaś popularny aktor David Harewood („Krwawy diament”, „Kupiec wenecki”, seriale „Homeland”, „Supergirl”).

JFK: DROGA DO PRAWDY, dokument, premiera we wtorek 22.11. o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 •  Oliver Stone po trzydziestu latach wraca do tematu zamachu na Kennedy’ego tym razem w formie dokumentu.

Dokument, w którym słynny filmowy reżyser Oliver Stone po trzydziestu latach wraca do sprawy morderstwa prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego. Trzy dekady wcześniej, w 1991 r. premierę miała jego fabularna opowieść o tej tragedii – trzygodzinny film „JFK” próbował poruszyć wszystkie wątki śledztwa w sprawie tego, wciąż nie do końca wyjaśnionego, morderstwa. Skomplikowana i pełna gwiazd produkcja zdobyła wtedy osiem nominacji do Oscara i dwie statuetki (za zdjęcia i montaż). Dziś Oliver Stone to zbliżający się powoli do osiemdziesiątki reżyser, z obsesją na punkcie polityki, o którym nie raz było głośno z racji jego kontrowersyjnych wypowiedzi i laurek (również filmowych) jakie wystawiał rozmaitym dyktatorom na całym świecie (w tym Putinowi). 

Jego powrót do tematu śmierci JFK to próba uaktualnienia wiedzy na temat zamachu oparta głównie na książce Jamesa DiEugenio i nowych odtajnionych dokumentach. Blisko dwugodzinna opowieść pełna archiwalnych zdjęć i nowych wywiadów miała premierę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes.

SISI. DZIEDZICTWO, dokument, premiera w środę 30.11. o godz. 20:00 w CANAL+ DOKUMENT coraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 • Dokument o życiu i czasach słynnej cesarzowej Sisi – Elżbiety Bawarskiej, żony Franciszka Józefa I.

Niemiecko-austriacki dokument o Elżbiecie Bawarskiej często nazywanej Sisi. Ta panująca w drugiej połowie XIX wieku cesarzowa Austrii i królowa Węgier, to postać wymykająca się stereotypom europejskich władców tamtego czasu. Żona Franciszka Józefa I słynęła zarówno z urody jak i temperamentu, gdy po ślubie nie chciała się nagiąć do zasad sztywnej, dworskiej etykiety. Jej życie pełne było zarówno przyjemności, jak i tragicznych wydarzeń, łącznie z samobójstwem jedynego syna i śmiercią z rąk włoskiego anarchisty.

Sisi stała się też z czasem bohaterką (pop)kultury. Największą rolę odegrały w tym trzy niemieckie filmy z lat 50. z młodą Romy Schneider w roli głównej, ale o cesarzowej powstawały także seriale (również animowane) czy wiedeński musical „Elizabeth”, okrzyknięty najpopularniejszym niemieckojęzycznym musicalem wszech czasów.   

W dokumencie zobaczymy zainscenizowane wydarzenia z jej życia oraz usłyszymy historyków, którzy opowiedzą o życiu Sisi na tle historii epoki.

FILM

VORTEX, film już dostępny w serwisie CANAL+ online. 

 • Opowieść o starości autorstwa jednego z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych reżyserów – Gaspara Noe.

Najnowszy film jednego z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów współczesnego kina, Garpara Noe, to opowieść o starości. O tym, jak nieporadnie i niechętnie żegnamy się ze światem. Bohaterami tego filmu jest starsze małżeństwo – on schorowany próbuje dokończyć książkę o kinie, ona traci coraz bardziej kontakt z rzeczywistością na skutek demencji. To ich wspólna, a zarazem osobna historia. Noe podzielił ekran na pół, bo dzięki temu ani na chwilę nie spuszczamy z oczu obojga bohaterów, towarzysząc im zarówno we wspólnych chwilach, jak i tych, gdy się tracą z pola widzenia. Podobnie jak w swych słynnych seksualnych filmach Noe i tym razem stawia na twardy realizm i nie oszczędza widzów.

Główne role w VORTEXIE zagrały dwie legendy kina – osiemdziesięcioletni włoski reżyser Dario Argento („Odgłosy”, „Głęboka czerwień” „Ptak o kryształowym upierzeniu”) i niewiele młodsza Francoise Lebrum („Mama i dziwka”, „Porwanie Michela Houellebecka”, „Motyl i skafander”). 

UPS 2! BUNT NA ARCE, animacja  już dostępna w serwisie CANAL+ online. 

 • Druga animacja z serii sympatycznych opowieści o zwierzętach, które radzą sobie podczas biblijnego potopu.

Kontynuacja sympatycznej animacji „Ups! Arka odpłynęła” – dalsze przygody Finiego i Idy. Po tym jak wydawało się, że wszystko się dobrze skończyło a zwierzęta znalazły się na arce pora na kolejną porcję kłopotów. Bo przecież wciąż mamy potop. W efekcie serii nieporozumień i błędów (mniejsza z tym czyich) nasi bohaterowie nagle zostają wyrzuceni za burtę i rozdzieleni przez fale.

Na szczęście i Fini i Ida trafiają na ląd, ale to wcale nie oznacza końca ich kłopotów. Tym bardziej, że w oddali widać coraz mocniej dymiący wulkan. Fini musi nie tylko uratować poznanych na wyspie przyjaciół, ale jeszcze odnaleźć Idę oraz pozostawioną na Arce rodzinę.

Międzynarodowa europejska produkcja to dzieło pary reżyserów Toby’ego Genkela i Seana McCormacka, z których ten pierwszy ma w swej filmografii kilka innych lubianych przez dzieci filmów: „Riko prawie bocian”, „Ogliki”, „Zadziwiający kot Maurycy”.

MÓJ DŁUG, film, premiera w sobotę 19.11. o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM coraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 • Powrót do jednego z najsłynniejszych dramatów historii współczesnej Polski, sprawy Sławomira Sikory.

Młody przedsiębiorca Sławomir Sikora prześladowany przez bandytę zabija go i zostaje skazany na 25 lat więzienia. Ta historia stała się podstawą słynnego filmu Krzysztofa Krauzego „Dług”. Teraz poznajemy dalsze losy Sikory, który musi poradzić sobie w więzieniu w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie. Czy odizolowany od bliskich, pozbawiony nadziei znajdzie w sobie dość sił, by przeżyć? W walce o zachowanie godności i człowieczeństwa wspierają go: poznany w więzieniu uciekinier z Legii Cudzoziemskiej skazany za zabójstwo i działaczka na rzecz praw człowieka.

W MOIM DLUGU wyreżyserowanym przez Denisa Delica („Ja wam pokażę”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” i Bogusława Joba (producent „Na układy nie ma rady”) zagrali Bartosz Sak („Moje córki krowy”, „Sweat”, seriale „Belfer”, „Ślepnąc od świateł), Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Miłość na pierwszą stronę”, „Botoks”) i Olga Bołądź („Nad życie”, „Służby specjalne”, „Skrzydlate świnie”).

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ, film, premiera w sobotę 26.11. o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM coraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

 •  Komedia o trzech dorosłych siostrach, które w wyniku kryzysu próbują na nowo przemyśleć swoje związki.

Komedia romantyczna, w której trzy dorosłe siostry podczas wyjazdu z matką mają czas, aby jeszcze raz przemyśleć swoje życie i związki, w których się znalazły. Decyzje trzeba będzie podjąć sprawnie, bo do każdej z nich szybko dołącza partner, błagając o kolejną szansę i licząc na przebaczenie rozmaitych grzeszków. Panowie zabierają się więc za ponowne zdobywanie serc swoich wybranek. Czy będą w tym na tyle dobrzy, by wpłynąć na decyzję bohaterek?

Autorką opowieści jest popularna aktorka i scenarzystka Agnieszka Pilaszewska (seriale „Przepis na życie”, „Sama słodycz”, „Gry rodzinne”), za reżyserię zaś odpowiada Michał Rogalski („Ciotka Hitlera”, „Każdy wie lepiej”, seriale „Wojenne dziewczyny”, „Stulecie winnych”). Z kolei na ekranie zobaczymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską („Kiler”, „Bad Boy” „Gierek”), Tomasza Karolaka (cykl „Listy do M”, seriale „Rodzinka.pl”, „39 i pół”), Annę Smołowik („Juliusz”, „Czarna owca”, „Planeta singli 3”) i Rafała Królikowskiego („Lejdis”, „Ciało”, „Pierścionek z orłem w koronie”).

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments