,,Listy do M4" już dostepne na platformie Player
INTERNET | TELEWIZJA

,,Listy do M4″ już w serwisie internetowym Player!

Podaj dalej

,,Listy do M4" już dostepne na platformie Player TVN Grupa Discovery

Nadszedł moment, na który czekali wszyscy Polacy! Od dziś, poniedziałku 1 lutego, w serwisie internetowym Player można oglądać premierowo “Listy do M4”, czyli kolejną odsłonę najpopularniejszej świątecznej komedii romantycznej! Po raz pierwszy premiera nowej części świątecznej sagi ma miejsce w przestrzeni on-line – w serwisie VOD!

„Listy do M.” to najbardziej znana polska komedia romantyczna. Miliony fanów czekały na okres świąteczny, wiedząc, że przyniesie on kolejną odsłonę ich ulubionego filmu. Tak miało być również tej zimy. Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany. Telewizja internetowa Player postanowiła jednak nie zawieść oczekiwań polskich widzów. Zamiast czekać do końca 2021 r., „Listy do M. 4” można oglądać już od dziś tylko na platformie Player!

„Listy do M. 4” to dalsze losy ulubionych bohaterów, które tradycyjnie splatają się tuż przed Bożym Narodzeniem. Okres przedświąteczny przyniesie kolejne zawirowania w życiu Melchiora, Szczepana, Kariny i Wojciecha. Co dalej ze związkiem Karoliny i Filipa? Czy „Rudolfowi” uda się uciec od własnej przeszłości? Jaką rolę odegrają w tych burzliwych perypetiach nowi bohaterowie, których widzowie poznają w kolejnej odsłonie megahitu? Nieoczekiwane zauroczenie, bezinteresowni nieznajomi czy nieplanowane spotkania sprawią, że nasi bohaterowie na nową odkryją magię świąt!

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. Na ekran powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Weronika Wachowska, Mateusz Winek oraz Michał Zieliński. Do obsady zaproszono również plejadę nowych gwiazd m.in.: Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Barbara Wrzesińska, Stanisław Brudny, Janusz Chabior, Eryk Lubos, Anna Smołowik, Cezary Kosiński, Monika Pikuła. Za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski. Producentem filmu jest TVN Grupa Discovery.

Czwarta część kultowej sagi zadebiutuje na Playerze, który proponuje bogactwo polskiego kontentu. Film zasili ofertę pakietu „START VOD”, co oznacza, że dotychczasowi subskrybenci automatycznie otrzymają dostępu do tego tytułu. Natomiast dla nowych użytkowników platforma przygotowała specjalną promocję – pakiet START VOD Playera jest oferowany za pół ceny!

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments