Loteria Orange z aplikacją Mój Orange. Do wygrania iPhone 14 Pro
|

Loteria Orange z aplikacją Mój Orange. Do wygrania iPhone 14 Pro

Podaj dalej

Loteria Orange z aplikacją Mój Orange. Do wygrania iPhone 14 Pro Orange

Startuje kolejna niespodzianka dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Tym razem to loteria z pulą aż 123 prezentów. Do wygrania topowe smartfony: iPhone 14 Pro, dwa Samsungi Galaxy S23 Ultra i 120 nagród pieniężnych o wartości 100 zł.

W konkursie mogą brać udział klienci indywidualni – zarówno korzystający z oferty na abonament, jak i na kartę. Wystarczy, że zarejestrują się w loterii poprzez aplikację Mój Orange, tzn.: podadzą adres e-mail, zaakceptują regulamin i potwierdzą, że mają ukończone 18 lat. Można wziąć udział tylko raz, a po zgłoszeniu w aplikacji otrzyma się komunikat potwierdzający rejestrację. Akcja trwa od dziś do 22 listopada.

Losowanie odbędzie się 29 listopada. Nagrodzeni użytkownicy zostaną indywidualnie poinformowani. Szczegóły dotyczące loterii i możliwości wzięcia w niej udziału znajdują się w aplikacji Mój Orange w zakładce.

Należy przypomnieć, że w aplikacji MO nie tylko można mieć wgląd do swojego konta i wygodnie opłacać rachunki, ale też korzystać z licznych bonusów. Co tydzień można odbierać prezenty w ramach akcji Środy z Mój Orange (m. in. dodatkowe GB, zniżki, usługi gratis). Jeśli jeszcze nie macie na swoim smartfonie – warto pobrać.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments