Dokument ,,Lodowi wikingowie" 11 lutego na antenie Polsat Viasat Explore
TELEWIZJA

Luty 2021 na kanale Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Luty 2021 na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Zapowiedzi programowe na antenie kanału Polsat Viasat Explore:

Lodowi wikingowie

Premiera: czwartek 11 lutego, godz. 22:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 8 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ rybołówstwo

Tytuł oryginalny: Ice Vikings

Rok: 2020 Oto świat, którego do tej pory nie można było zobaczyć w telewizji: komercyjne połowy podlodowe na jeziorze Winnipeg w Kanadzie. Potomkowie wikingów z Islandii prowadzą wyścig z czasem starając się dotrzeć ze swoimi połowami na ląd, zanim lód zacznie się topić. Ci odważni ludzie dzielnie stawiają czoła śnieżycom, pękającemu lodowi i innym niebezpieczeństwom. Łowią ryby, wykorzystując tradycyjne metody odziedziczone po przodkach. Połowy podlodowe to jedno
z najniebezpieczniejszych zajęć na świecie, a bohaterowie programu pracują w wyjątkowo nieprzewidywalnym środowisku – na jeziorze Winnipeg. Stawką są naprawdę duże pieniądze, zatem każdej zimy ponad 700 osób wyrusza na lód.

Dokument ,,Lodowi wikingowie" 11 lutego na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Cykl: Soboty z turbodoładowaniem

W każdą sobotę od 6 lutego, godz. 9:10 Soboty właśnie zyskały turbodoładowanie! Na kanale Polsat Viasat Explore będziemy mogli oglądać najciekawsze programy poświęcone motoryzacji. Spotkamy ludzi, którzy są prawdziwymi pasjonatami samochodów. Zobaczymy, jak przeszukują opuszczone garaże, złomowiska i warsztaty w poszukiwaniu wyjątkowych modeli, które można odrestaurować i sprzedać na aukcji. Do takiej pracy trzeba mieć nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także intuicję i dobre oko!

Cykl soboty z turbodoładowaniem w każdą sobotę od 6 lutego na kanale Polsat Viasat Explore Viasat

Gruchoty za gotówkę

Premiera: piątek 19 lutego, godz. 21:00

Sezon: 2

Liczba odcinków: 10 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ motoryzacja

Tytuł oryginalny: Bangers & Cash

Rok: 2019

Mathewsonowie powracają w 2. sezonie programu — a razem z nimi klasyczne samochody, motocykle i najróżniejsze pamiątki związane z motoryzacją. Zobaczymy, jak szukają i odnajdują zabytkowe pojazdy w bardzo różnym stanie. Nad wszystkim czuwa znakomity ekspert i głowa rodziny, Derek Mathewson — człowiek, który kocha samochody
z epoki, kiedy życie było prostsze. Od prawdziwych zabytków, takich jak Austin 16s, po bardziej współczesne klasyki, jak Ford Capri, RS 2000, czy różne modele Mini. Na tych aukcjach każdy znajdzie coś dla siebie.

Dokument Gruchoty za złotówkę w piątek 19 lutego na kanale Polsat Viasat Explore Viasat

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments