Zmiany w zarządzie TVN Grupa Discovery

Maciej Maciejowski i Tomasz Marszałł odchodzą z zarządu TVN Grupa Discovery

Zmiany w zarządzie TVN Grupa Discovery TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

Z końcem października 2020 roku Maciej Maciejowski, odpowiedzialny za obszar digital i Tomasz Marszałł, odpowiedzialny za marketing odchodzą z TVN Grupa Discovery.


„Bardzo dziękuję Maćkowi i Tomkowi za ich znaczący wkład w rozwój naszej firmy. Życzę im wielu sukcesów zawodowych w przyszłości.” – powiedziała Katarzyna Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzająca Discovery EMEA.


„Lata pracy w TVN były dla mnie niezwykle inspirujące. To wspaniała firma i ludzie, którym szczególnie chcę podziękować. Moje plany zawodowe idą inną drogą i cieszę się na nowe cyfrowe wyzwania.” – powiedział Maciej Maciejowski.


„TVN to od zawsze fantastyczni ludzie, którzy tworzą najlepszą telewizję. Miałem przywilej pracować z najwybitniejszymi w swoim fachu. Dziś, udając się w dalszą drogę zawodową, chciałbym podziękować. Tym, dzięki którym pokochałem telewizję oraz mojemu zespołowi – wspaniałym ludziom. Wiem, że zawsze mogłem liczyć na ich wielkie pokłady kreatywności, zaangażowania i wsparcie. Jestem dumny z naszych wspólnych projektów i wiem, że jeszcze niejeden sukces przed Wami.” – powiedział Tomasz Marszałł.

 
TVN Grupa Discovery nie planuje zatrudniać na stanowiska Maciejowskiego i Marszałła. W najbliższym czasie zespół odpowiedzialny za cyfrową działalność spółki będzie podlegał bezpośrednio Katarzynie Kieli. Z kolei opiekę nad marketingiem przejmie Marcin Bogłowski, szef Zespołu Consumer Insights & Data.


Maciej Maciejowski był związany z firmą od 2004 roku. Przez ostatnie osiem lat był dyrektorem pionu digital oraz członkiem zarządów TVN S.A. i TVN Media sp. z o.o. Tomasz Marszałł rozpoczął pracę w 2015 roku. W latach 2015 – 2018 był członkiem zarządu TVN Media sp. z o.o. Od stycznia 2019 roku był członkiem zarządu TVN S.A oraz dyrektorem marketingu i komunikacji.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

%d bloggers like this: