28 maja na antenie AMC noc z Drakulą. Pierwsza część o godzinie 22:00.

Maj 2020 na kanale AMC

28 maja na antenie AMC noc z Drakulą. Pierwsza część o godzinie 22:00. AMC

NOC Z DRAKULĄ

Stacja AMC zaprasza do spędzenia nocy z Drakulą definiującym klasyczne pojęcie wampira

Czwartek 28 maja od godziny 22:00

DRACULA 2000 (2000) GODZ. 22:00

Dawno temu Abraham Van Helsing (Christopher Plummer) uwięził
w skarbcu znajdującym się w murach opactwa Carfax cieszącego się złą sławą hrabiego Drakulę (Gerard Butler). Teraz, by utrzymać się przy życiu, Van Helsing korzysta z dającej nieśmiertelność krwi Drakuli. Plan komplikuje się jednak, gdy do skarbca włamują się złodzieje, którzy kradną trumnę wampira myśląc, że jest w niej coś cennego. Uwolniony Drakula ucieka. Van Helsing wyrusza na poszukiwania, by ponownie uwięzić go w krypcie.

AMC
AMC

Tytuł: Dracula 2000 (Wes Craven Presents Dracula 2000)

Reżyser: Patrick Lussier

Występują: Christopher Plummer, Gerard Butler, Justine Waddell, Johnny Lee Miller

DRACULA II: ODRODZENIE (2003) GODZ. 23:55

Grupa studentów medycyny odkrywa ciało wampira. Kiedy nagle pojawia się tajemniczy nieznajomy i oferuje im trzydzieści milionów dolarów za zabranie go i pozyskanie krwi na aukcję, nie mogą odrzucić takiej oferty. Jednak wizja bogactwa zderza się
z niewyobrażalnym wręcz strachem, gdy okazuje się, że na trop studentów wpadł także zabójca wampirów z Watykanu.

AMC
AMC

Tytuł: Dracula II: Odrodzenie (Wes Craven Presents Dracula II: Ascension)

Reżyser: Patrick Lussier

Występują: Jason Scott Lee, Craig Sheffer, Diane Neal, Jason London

DRACULA III: DZIEDZICTWO (2005) GODZ. 01:40

Trop Drakuli prowadzi łowców wampirów, Ojca Uffizi i Luke’a,
z powrotem do Europy Wschodniej. Tam odkrywają, że potężni lokalni watażkowie pomagają Drakuli, chwytając ofiary, by nakarmić wampiry przebywające w jego zamku. Co gorsza, Ojciec Uffizi musi zmierzyć się z własnymi pokusami, gdy próbuje zwalczyć krążący
w jego krwi wirus wampirów.

AMC
AMC

Tytuł: Dracula III: Dziedzictwo (Wes Craven Presents Dracula III: Legacy)

Reżyser: Patrick Lussier

Występują: Jason Scott Lee, Rutger Hauer, Diane Neal, Jason London

FEAR THE WALKING DEAD

Powtórka 5. sezonu w poniedziałki od 22:00 do 15 czerwca (po dwa odcinki)

W 5. sezonie „Fear the Walking Dead” misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności
i nadzieja. Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero.

W serialu występują: Lennie James, Rubén Blades, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio i Ruben Blades.

PRODUKCJA WŁASNA AMC

AMC
AMC

TERROR

Powtórka 1. sezonu w czwartki o 22:00

Finał sezonu 21 maja o godzinie 22:00

Występują: Jared Harris, Tobias Menzies, Ciarán Hinds

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, „Terror” koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego – drogi z Europy przez Ocean Arktyczny do Pacyfiku. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Przenikliwy mróz, samotność i uwięzienie na samym końcu świata – „Terror” świetnie pokazuje, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie, musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem.

PRODUKCJA WŁASNA AMC

AMC

Źródło tekstu: AMC Networks

%d bloggers like this: