Maj na antenie CBS Reality

Maj na antenie CBS Reality

Podaj dalej

Maj na antenie CBS Reality ViacomCBS

W maju kanał CBS Reality zaprasza na premierę nowej serii true crime „Zrozumieć seryjnego mordercę”, w której eksperci próbują się dowiedzieć, co sprawia, że wielokrotni mordercy popełniają swoje zbrodnie.  

W tym miesiącu na antenie pojawi się również 2. sezon serii „W niewoli zwierząt”, będący intymnym portretem ludzi dotkniętych syndromem zbieractwa zwierzaków oraz wyzwań związanych z tym rzadkim zaburzeniem.

W maju będzie można zobaczyć także nowe odcinki produkcji własnej CBS Reality – 2. sezonu serii „Kryminalne śledztwa PRL”.

W poniedziałek 23 maja o 22:00 na kanale CBS Reality zadebiutuje nowa seria true crime „Zrozumieć seryjnego mordercę”. Seria ta stara się wyjaśnić, dlaczego ktoś zabija raz za razem. Każdy z 10 przedstawionych seryjnych morderców miał na to pytanie gotową odpowiedź. Najmłodszy z wielokrotnych zabójców Ameryki uważał, że posiadanie głośnego psa wystarczy, by usprawiedliwić zabicie jednej ze swych ofiar, a pewna kobieta twierdziła, że ze względu na jej cierpienia w młodości, ma prawo uśmiercać mężczyzn. 

Dzięki trzymającym w napięciu opowieściom detektywów próbujących zrozumieć działania seryjnych morderców, poruszającym historiom świadków oraz materiałom z pokojów przesłuchań, w programie wnikliwie przeanalizowane zostaną wszystkie przyczyny, które doprowadziły do popełnienia zbrodni przez każdego z przestępców.

Emisja 1. odcinka 23 maja o 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o tej samej porze (do 3 czerwca).

W niedzielę 8 maja na antenę CBS Reality z 2. sezonem powróci seria „W niewoli zwierząt”. Program zagląda do umysłów i serc osób dotkniętych problemem zbieractwa zwierząt, członków ich rodzin oraz przyjaciół, którzy chcą zapobiec dalszemu wymykaniu się ich bliskich spod kontroli. W serii odkrywamy trudne warunki oraz wyzwania, jakie stoją przed osobami, które próbują opiekować się wieloma zwierzętami domowymi naraz.

W programie zobaczymy jak weterynarze, eksperci zajmujący się dobrostanem zwierząt oraz psychologowie, przy wsparciu rodzin i przyjaciół, przeprowadzają niezbędne interwencje oraz proponują bezpieczne rozwiązania i plan wyjścia z toksycznej sytuacji. Eksperci starają się dojść do sedna problemu, który zwykle leży w głębokiej i kompulsywnej potrzebie miłości, opiekuńczości i obawy przed stratą.

W większości przypadków problem gromadzenia zwierząt nie był poruszany, dopóki nie nosił znamion przestępstwa… aż do teraz.

Premiera 2. sezonu programu w niedzielę, 8 maja o 14:00. Emisja kolejnych odcinków
w soboty i niedziele o tej samej porze (po dwa odcinki).  

W maju polecamy również nowe odcinki 2. sezonu serii kryminalnej produkcji CBS Reality „Kryminalne śledztwa PRL”, opowiadającego o śledztwach prowadzonych w latach 70. i 80. – epoce, w której najważniejszymi narzędziami pracy śledczych były spryt, wnikliwość
i wytrwałość. Bohaterami programu są emerytowani milicjanci, prokuratorzy, adwokaci, lekarze medycyny sądowej. Niektórzy po raz pierwszy publicznie opowiadają o swojej pracy. Emisja w poniedziałki o 22:00 (do 9 maja).

Źródło tekstu: ViacomCBS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments