Premiera 2. sezonu serialu ,,Inspektor George Gently" 14 maja w Epic Drama

Maj na antenie Epic Drama

Podaj dalej

Premiera serialu ,,Inspektor Gerorge Gently" 7 maja w Epic Drama Viasat

W tym miesiącu szczególnie na kanale Epic Drama polecamy uwadze serial „Inspektor George Gently” – premiera 1. sezonu odbędzie się w sobotę, 7 maja, o godz. 19:30.

Ponadto w maju serdecznie zapraszamy na cykl „Przedpołudnia z kryminałem” – emitowany od poniedziałku do piątku.

Inspektor George Gently

Premiera: sobota 7 maja, godz. 19:30

Sezon: 1

Liczba odcinków: 3 x 90 min

Tytuł oryginalny: Inspector George Gently

Rok: 2008

Doświadczony nadinspektor George Gently jest policjantem o silnym poczuciu sprawiedliwości.
W latach sześćdziesiątych niestrudzenie ścigał londyńskich gangsterów. Dziś pracuje wśród pięknych krajobrazów hrabstwa Northumberland, pełnych surowych wzgórz i chłodnych jezior, gdzie trafił po tragicznej śmierci swojej żony, zamordowanej przez znanego przestępcę. Gently przystosowuje się do zmiany tempa pracy. Szuka spokoju i wytchnienia. Szybko przekonuje się jednak, że na pozornie spokojnych terenach z dala od wielkich miast także dochodzi do wielu groźnych przestępstw. Z pomocą młodego sierżanta Bacchusa — jednocześnie podekscytowanego i onieśmielonego faktem, że pracuje z legendarnym detektywem — Gently rozwiązuje kolejne trudne sprawy i stawia przestępców przed wymiarem sprawiedliwości.

Cykl: Popołudnia z kryminałem

Przez cały dzień w dni powszednie

Zapraszamy na niezwykłą podróż przez różne epoki w towarzystwie naszych ulubionych ekspertów od zbrodni. Powracamy do najciekawszych śledztw Williama Murdocha i jego zaufanego zespołu, podziwiamy najwyższej klasy umiejętności detektywistyczne panny Marple, cieszymy się świeżym spojrzeniem Frankie Drake i jej kobiecej prywatnej agencji detektywistycznej, a także przyglądamy się burzliwym latom 60. w Wielkiej Brytanii wraz ze znakomitymi, policyjnymi detektywami — Endeavourem Morse’em i Fredem Thursdayem.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments