Premiera filmu ,,Make Up" 5 maja w Sundance TV

Maj na kanale Sundance TV

Podaj dalej

Premiera filmu ,,The Show" 12 maja na antenie Sundance TV AMC

W maju kanał Sundance TV zaprasza na „Miesiąc świrów”. W ramach cyklu filmowego w  czwartki na antenie premierowo pojawią się między innymi: „Make up” ukazujący trudne relacje między mieszkającymi na kempingu młodą Ruth, a jej chłopakiem oraz „The Field in England” film opowiadający o Anglii w czasach wojny domowej i nietypowej grupie dezerterów.

MIESIĄC ŚWIRÓW

W majowe czwartki o 22:00

5 MAJA

MAKE UP (2019)

PREMIERA

Reżyseria: Claire Oakley

Występują: Molly Windsor, Joseph Quinn, Stefanie Martini

Ruth wprowadza się do swojego chłopaka mieszkającego na kempingu. Napięcie zaczyna rosnąć, gdy dziewczyna dokonuje niepokojącego odkrycia, które wciąga ją w spiralę obsesji.

12 MAJA

THE SHOW (2020)

PREMIERA

Reżyseria: Mitch Jenkins

Występują: Tom Burke, Ellie Bamber, Siobhan Hewlett, Sheila Atim, Alan Moore

Pełen tajemnic film stworzony przez legendarnego scenarzystę komiksowego Alana Moore’a, twórcę takich filmów jak „Watchmen: Strażnicy”, „V jak Vendetta” czy „Liga niezwykłych dżentelmenów”.

Fletcher Dennis to człowiek o wielu talentach, paszportach i tożsamościach. Przybywa do Northampton – dziwnego i nawiedzonego miasta w sercu Anglii, równie niebezpiecznego jak on sam. Fletcher otrzymuje od swojego klienta zadanie –  ma odnaleźć skradziony artefakt. Zostaje przez to wplątany w świat mroku, w którym żyją wampiry, śpiące piękności, gangsterzy Voodoo, prywatni detektywi w stylu noir i zamaskowani mściciele. Szybko wpada w dziwaczną i deliryczną czarną dziurę, która kryje się tuż pod powierzchnią tego pozornie spokojnego miasteczka. Wkrótce Fletcher odkrywa, że zaciera się granica między snem, a rzeczywistością i być może nie ma już prawdziwego świata, do którego można by wrócić…

19 MAJA

TWO/ONE (2019)

PREMIERA

Reżyseria: Juan Cabral

Występują: Boyd Holbrook, Song Yang, Zhu Zhu, Dominique McElligott, Beau Bridges

Dwóch mężczyzn żyje dokładnie po przeciwnych stronach świata. Kiedy jeden z nich śpi, drugi jest obudzony. Gdy końcu się spotykają, pojawia się proste pytanie: który z nich jest snem, a który śniącym?

26  MAJA

A FIELD IN ENGLAND (2013)

PREMIERA

Reżyseria: Ben Wheatley

Występują: Julian Barratt, Peter Ferdinando, Richard Glover, Ryan Pope, Michael Smiley

Anglia i szalejąca w niej wojna domowa. Mała grupa dezerterów ucieka przed bitwą przez zarośnięte pole. Zostają schwytani przez dwóch mężczyzn: O’Neila i Cutlera.

O’Neil, alchemik, zmusza grupę do pomocy w poszukiwaniu ukrytego skarbu, który według niego jest zakopany na polu. Wkrótce natrafiają na rozległy krąg grzybów, które postanawiają zjeść i szybko pogrążają się w chaosie kłótni, walki i paranoi. Gdy staje się jasne, że skarbem może być coś innego niż złoto, bohaterowie powoli stają się ofiarami przerażających energii uwięzionych w polu.

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments