Majowa oferta w sklepie z aplikacjami AppGallery - rabat 15 zł na zakupy w Empiku
|

Majowa oferta w sklepie z aplikacjami AppGallery – rabat 15 zł na zakupy w Empiku

Podaj dalej

Majowa oferta w sklepie z aplikacjami AppGallery - rabat 15 zł na zakupy w Empiku Huawei

Marka Huawei rusza z kolejną cykliczną promocją „Oferta miesiąca w AppGallery” skierowaną do użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei. Co miesiąc w AppGallery będzie można zdobyć vouchery zniżkowe na zakupy. W maju na użytkowników czekać będzie 15 zł zniżki do Empiku.

W ramach promocji „Oferta miesiąca w AppGallery” co miesiąc do wygrania będą różne vouchery zniżkowe na zakupy. W maju na obecnych i nowych użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery czekają vouchery do sklepu Empik. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wejść na stronę kampanii [LINK] i odebrać voucher.

Liczba nagród jest ograniczona i jest przyznawana według kolejności zgłoszeń.

Majowa „Oferta miesiąca w AppGallery” to już kolejny odcinek nowej wiosennej promocji.
W poprzedniej edycji użytkownicy AppGallery mogli zdobyć voucher na 2 miesięczne bezpłatne korzystanie z aplikacji do ebooków – Legimi.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments