Marcin Barcz i Agnieszka Trysła odchodzą z TVN Grupa Discovery
TELEWIZJA

Marcin Barcz i Agnieszka Trysła odchodzą z TVN Grupa Discovery

Podaj dalej

Marcin Barcz i Agnieszka Trysła odchodzą z TVN Grupa Discovery TVN Grupa Discovery

Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Marcin Barcz i Dyrektor People & Culture Agnieszka Trysła odchodzą z firmy. Zmiany te są wynikiem trwającego procesu transformacji TVN Grupy Discovery mającego na celu bliższą współpracę ze strukturami Discovery EMEA.

„Polska stanowi jeden z kluczowych rynków dla Discovery w Europie. Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem, zwiększeniem tempa i elastyczności naszych działań. Zarówno w Polsce jak i w regionie EMEA koncentrujemy się aktualnie na ekspansji w obszarze digital, która wymaga bliskiej współpracy na poziomie regionalnym. Poprzez wykorzystanie know-how i zbliżenie struktur w całym regionie będziemy mogli sprawniej podejmować decyzje i lepiej wykorzystywać szanse na dalszy rozwój.”mówi Katarzyna Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzająca Discovery EMEA.

Osoby odpowiedzialne za komunikację korporacyjną będą raportować bezpośrednio do struktur w regionie EMEA. Nowy szef People & Culture odpowiadać będzie za działania P&C TVN i Discovery w Polsce.

„Współpraca z Marcinem i Agnieszką przebiegała doskonale. Odegrali kluczową rolę w procesie transformacji firmy w Polsce. Dziękuję im za zaangażowanie i życzę sukcesów zawodowych w przyszłości.”– dodaje Katarzyna Kieli.

Marcin Barcz i Agnieszka Trysła zakończą pracę w TVN Grupa Discovery w nadchodzących tygodniach.

„Choć w swojej dotychczasowej pracy zawodowej miałem szczęście zajmować się ciekawymi rzeczami, to praca w TVN Grupa Discovery będzie stanowić dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Ze względu na projekty, które realizowałem i ludzi, których tu spotkałem. A także dlatego, że projekty dotyczyły spraw społecznie ważnych, co nadaje pracy każdego człowieka głębszy sens.” – powiedział Marcin Barcz.

“Ostatnie 13 lat było wspaniałą zawodową przygodą, pełną wyzwań oraz niezapomnianych i wzruszających chwil. Jestem wdzięczna za tę inspirującą podróż.”– powiedziała Agnieszka Trysła.

Źródło tekstu: TVN grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments