Marcowe kino akcji w serwisie CANAL+ online
|

Marcowe kino akcji w serwisie CANAL+ online

Podaj dalej

Marcowe kino akcji w serwisie CANAL+ online

Brawurowe pościgi, strzelaniny, życiowy fart, który okazuje się przekleństwem, nieprzewidziane sytuacje i napięcie, które nie opuszcza nas do końca… To wszystko sprawia, że kochamy kino akcji. Dobrze znane nam klasyki odłóżmy jednak na chwilę na półkę i sięgnijmy po nowości, które w marcu zasiliły bogatą bibliotekę serwisu internetowego CANAL+ online.    

Kiedy wydaje Ci się, że właśnie trafiłeś na żyłę złota, która miała być przepustką do lepszego życia, a okazuje się ona jednak początkiem walki, nie tylko o przyszłość, ale i o teraźniejszość. ZŁOTO to przejmująca opowieść o utraconej nadziei, poczuciu samotności i oczekiwaniu na pomoc, która być może nigdy nie nadejdzie. To także zwierciadło, w którym przegląda się ludzka chciwość i przejmująca samotność, z którą mierzy się tytułowy bohater (w tej roli Zack Efron).

Kiedy jedni są pewni, że są pozostawieni na pastwę losu, zdani wyłącznie na siebie i łut szczęścia, inni w tym czasie, równie samotnie, okradają najlepsze salony jubilerskie i banki w Kanadzie. I chodź historia ta wydarzyła się naprawdę, to ciężko jest uwierzyć w to, że jeden człowiek jest w stanie obrabować aż dziewięć banków i to w dodatku z depczącą mu po piętach policją. Jednak w tym przypadku, mimo pozornego szczęścia głównego bohatera, historia zatacza koło, a tytułowy BANDYTA (Josh Duhamel) ponownie trafia za kratki. Tym samym po raz kolejny życie udowadnia, że sprawiedliwość dosięgnie każdego, nawet najbardziej czarującego przestępcę.

Czy równie wiele szczęścia w tropieniu czarnych charakterów będzie miał Bruce Willis w PARADISE CITY? W jednym ze swoich ostatnich filmów gwiazdor kina akcji jako detektyw Ian Swan, pomaga młodemu chłopakowi (w tej roli znany m.in. z serialu „Glee” Blake Jenner) odnaleźć morderców ojca. W jego głównego przeciwnika wciela się natomiast John Travolta, z którym Willis stworzył niezapomniany duet w kultowym „Pulp Fiction” Quentina Tarantino.

Z bolesną stratą mierzy się również bohater SAVAGE SALVATION. Po śmierci narzeczonej — kolejnej ofiary plagi uzależnień od opiatów — Shelby, za punkt honoru stawia sobie odnalezienie i zabicie wszystkich dealerów w mieście. Na to nie pozwala mu jednak lokalny szeryf (w tej roli laureat dwóch Oscarów Robert De Niro), który za wszelką cenę próbuje powstrzymać spiralę przemocy i zapobiec niewyobrażalnemu rozlewowi krwi.

FILMY ZŁOTO, BANDYTA i PARADISE CITY już dostępne w serwisie internetowym CANAL+ online.

Premiera SAVAGE SALVATION już 30.03 o godz. 21:00 na antenie CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie internetowym CANAL+ online.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments