Firma Huawei pierwszą na rynku z usługą dla fanów esportu
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Marka Huawei pierwszą na rynku z usługą dla fanów esportu

Podaj dalej

Firma Huawei pierwszą na rynku z usługą dla fanów esportu Huawei

Huawei Assistant wzbogacił się o nową kartę treści poświęconą tematyce esportu. Użytkownicy smartfonów firmy Huawei zyskali teraz szybki i wygodny dostęp do m.in. informacji o wynikach turniejów prezentowanych w czasie rzeczywistym oraz transmisji live najważniejszych pojedynków. Huawei to pierwszy i obecnie jedyny producent na świecie dostarczający kompleksowe informacje o esporcie dla użytkowników swoich smartfonów.

Huawei Assistant to usługa dostępna na smartfonach marki Huawei zapewniająca szybki i wygodny dostęp do wielu przydatnych funkcji, m.in. wyszukiwarki, kalendarza, ulubionych aplikacji oraz specjalnych kart z dedykowanymi treściami. Od dzisiaj Huawei Assistant wzbogacił się o nową kartę, w której prezentowane są najświeższe informacje ze świata esportu. Użytkownicy znajdą w niej m.in. wyniki indywidualnych pojedynków i turniejów ligowych z trzech głównych dyscyplin: Counter-Strike: Global Offensive, Defense of the Ancients 2 i League of Legends.  W karcie znajdą się również linki do transmisji live najważniejszych rozgrywek oraz informacje ze świata esportu dostosowane do indywidualnych zainteresowań użytkownika.

Treści prezentowane w karcie esport dostarczane są za pośrednictwem Huawei we współpracy z SofaScore. Firma ta specjalizuje się w analizie danych sportowych i dostarczaniu w czasie rzeczywistym wyników wydarzeń sportowych z całego świata. SofaScore posiada w swoim portfolio dedykowaną aplikację, z której korzysta średnio 20 milionów użytkowników miesięcznie na całym świecie. Aplikacja ta służy do śledzenia na żywo wyników meczów z wielu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych. Aplikacja SofaScore jest dostępna w 22 językach, w tym języku polskim, w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery.

Karta esport to kolejna, nowa funkcjonalność dostępna w Huawei Assistant. Użytkownicy smartfonów Huawei mogą korzystać już m.in. z kart eSky, serwisów Listonic, PodcastGo oraz aplikacji mPay.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments