Marka Panasonic zaprezentowała nowy projektor LCD PT-CMZ50
|

Marka Panasonic zaprezentowała nowy projektor LCD PT-CMZ50

Podaj dalej

Marka Panasonic zaprezentowała nowy projektor LCD PT-CMZ50

Firma Panasonic Connect Europe zaprezentowała dziś nowy projektor LCD PT-CMZ50 zaprojektowany z myślą o projekcji dużych obrazów z bardzo krótkich odległości przy minimalnym zacienieniu. Urządzenie zapewnia łatwą instalację i wygodną regulację, dzięki czemu jest idealne do użytku w klasach i salach konferencyjnych, a także w miejscach rozrywki, takich jak muzea. Nowy projektor marki Panasonic o ultrakrótkim rzucie i jasności 5 200 lm można zainstalować zaledwie 1 cm od ekranu, aby uzyskać przyciągający wzrok obraz w jasnym świetle i w trudnych przestrzeniach instalacyjnych.

Idealny do projekcji dużych obrazów z minimalnym zacienieniem nawet przy dużym oświetleniu LED w przestrzeniach edukacyjnych, biznesowych i rozrywkowych, takich jak muzea

Nowy projektor CMZ50 zapewnia 80-calowy obraz z odległości rzutu zaledwie 1 cm, dzięki czemu użytkownicy mogą pracować pewnie bez obaw o powstawanie cieni na ekranie czy oślepienie światłem z obiektywu. Zapewnia także szczegółowy widok treści zarówno dla tych obserwujących na miejscu, jak i zdalnie. Aby działać efektywnie w jasno oświetlonych pomieszczeniach, laserowe źródło światła CMZ50 zapewnia jasność 5 200 lm z kontrastem dynamicznym 3 000 000 : 1, a płynna rozdzielczość WUXGA sprawia, że nawet drobny tekst jest łatwy do odczytania. Ponieważ treści panoramiczne stają się coraz bardziej powszechne, projektor obsługuje sygnały wejściowe 2560×1080 (21:9) i 3240×1080 (27:9), a także sygnały wejściowe 4K, dzięki czemu idealnie nadaje się do sal wideokonferencyjnych korzystających z rozwiązań takich jak Microsoft Teams Rooms.

Elastyczne opcje montażu na suficie i na ścianie sprawiają, że projektor można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. W trudnych pozycjach instalacyjnych obraz można cyfrowo przesunąć ±10% V/H i dopasować do ekranu za pomocą Digital Zoom Extender oraz funkcji Image Shift za pomocą pilota. Po instalacji ostrość można również regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Dodatkowo, prezentujący mogą rozpocząć pracę bez czekania na rozgrzanie projektora – obrazy pojawiają się bowiem około sekundy po włączeniu zasilania, a HDMI™ zgodne z poleceniami CEC włącza urządzenie i wyświetla je automatycznie podczas odtwarzania zawartości z urządzenia. W zestawie znajduje się wyjście HDMI umożliwiające podłączenie drugiego projektora. W przypadku projekcji bezprzewodowej urządzenie współpracuje z systemem prezentacji Panasonic PressIT lub modułem bezprzewodowym serii AJ-WM50.

Aby zapewnić zgodność z założeniami zrównoważonego rozwoju i niezawodne użytkowanie, wydajność energetyczna nowego wysokowydajnego silnika optycznego CMZ50 została udoskonolana o około 25% w porównaniu z innymi modelami krótkodystansowymi, a źródło światła i filtr nie wymagają konserwacji przez 20 000 godzin, zmniejszając koszty, odpady i robociznę.

Źródło tekstu: Panasonic


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments