Marzec 2021 na kanale Polsat Viasat Nature
TELEWIZJA

Marzec 2021 na kanale Polsat Viasat Nature

Podaj dalej

Marzec 2021 na kanale Polsat Viasat Nature Viasat

Propozycja programowa kanału Polsat Viasat Nature na marzec 2021:

  • serię „Dzika praca” ukazującą losy weterynarzy i wolontariuszy, którzy porzucili pracę w Wielkiej Brytanii i przenieśli się do RPA, gdzie zajmują się ratowaniem, rehabilitowaniem, a także wypuszczaniem na wolność zagrożonych gatunków.
  • program dokumentalny „Hipopotamy Escobara” opowiadający o żyjących dziko hipopotamach, które zostały sprowadzone do Kolumbii na życzenie barona narkotykowego, Pablo Escobara. Zwierzęta te rozmnażają się w tempie dwukrotnie szybszym niż ich afrykańscy kuzyni. Kolumbijska weterynarz Gina Paola Serna Trujillo otrzymała od rządu zadanie rozwiązania tego problemu.
  • cykl „Dzika Europa”, w którym będziemy podziwiać naturalne piękno Starego Kontynentu. Odkryjemy dzikie krajobrazy Rumunii, Szwajcarii i Norwegii, wybierzemy się też do Walii i Niemiec.
  • dwuczęściowy film dokumentalny „Walia: kraina dzikiej przyrody”, w którym dzięki najnowocześniejszej technologii odkryjemy tajemnice nocnego życia walijskiej przyrody.
  • program „Zaczarowane góry: w sercu Niemiec” prezentujący niezwykle malowniczy portret dzikiej przyrody najbardziej wysuniętego na północ pasma górskiego w Niemczech – gór Harzu.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments