Mateusz Borek i Michał Żewłakow przychodzą do redakcji sportowej platformy CANAL+

Mateusz Borek i Michał Żewłakow przychodzą do redakcji sportowej platformy CANAL+

Mateusz Borek i Michał Żewłakow przychodzą do redakcji sportowej platformy CANAL+ CANAL+

CANAL+ SPORT postanowił wykorzystać otwarte okienko transferowe i ściągnął na Al. Sikorskiego uznanych graczy. Do redakcji sportowej dołączają Mateusz Borek i Michał Żewłakow.

Letnie okienko transferowe w PKO BP Ekstraklasie jest niezwykle interesujące. Na ligowe boiska powrócą m.in. Artur Boruc i Bartosz Kapustka (obaj Legia Warszawa), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), a o krok od podpisania kontraktu z Piastem Gliwice jest napastnik Jakub Świerczok.

To nie koniec sensacyjnych wiadomości. Oficjalnie informujemy, że do redakcji sportowej CANAL+ trafiło dwóch graczy o uznanej renomie: Mateusz Borek i Michał Żewłakow. 

– Jestem niezwykle dumny, że tak wielkie nazwiska dołączają do redakcji sportowej CANAL+. Ich doświadczenie, styl komentarza, eksperckość gwarantują najwyższy poziom. Witajcie na pokładzie, Panowie! – powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+

– Futbol poznałem od strony piłkarza, drużyny i dyrektora sportowego. Przyszedł czas na tę przyjemną stronę. Cieszę się, że będę to robił w miejscu, gdzie czuję, że wpłynąłem na szerokie wody. W stacji, która da mi możliwości rozwoju – ocenił 102-krotny reprezentant Polski Michał Żewłakow.

Borek wykorzysta doskonałą znajomość realiów ligi niemieckiej i w każdej kolejce nowego sezonu skomentuje jedno spotkanie Bundesligi. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla CANAL+, będzie pracował w roli eksperta.

– Dla mnie to powrót podwójnie sentymentalny. Do CANAL+ i do Bundesligi. Skomentowałem dwadzieścia sezonów tych rozgrywek. Ostatnio bardzo mi brakowało ligi niemieckiej – nawet kiedy jej nie komentowałem, to oglądałem po sześć meczów w każdej kolejce. Cieszę się, że od września znowu będę mógł usiąść przed mikrofonem – podsumowuje Mateusz Borek.

Źródło tekstu: Platforma CANAL+

%d bloggers like this: