Mecz Realu Madryt z FC Barceloną ze specjalną oprawą antenową w niedzielę wieczorem w ELEVEN SPORTS.

,,fot. Getty Images”

W niedzielę 1 marca o godzinie 20:55 widzowie stacji ELEVEN SPORTS będą emocjonować się najważniejszym ligowym meczem świata, czyli starciem Realu Madryt z FC Barceloną. Wiosenne El Clásico będzie miało nie tylko prestiżowe, ale również bardzo praktyczne znaczenie. Real i Barcelona są na dwóch pierwszych miejscach ligowej tabeli i wynik tego spotkania może w końcowym rozrachunku przesądzić o losach tytułu. Kibice Barcelony mają nadzieję, że do triumfu zespół poprowadzi Lionel Messi, żywa legenda klubu. Dla fanów ze stolicy liderem jest z kolei Karim Benzema, który w Madrycie rozgrywa już jedenasty sezon. Czy obaj okażą się głównymi bohaterami starcia gigantów hiszpańskiego futbolu?

Transmisję meczu warto śledzić w kanale Eleven Sports 1, ponieważ będzie towarzyszyła jej bogata oprawa antenowa, przede wszystkim studio z murawy Estadio Santiago Bernabéu emitowane już od godziny 20:00.

El Clásico w Eleven Sports 1:

niedziela, 1 marca:

godz. 20:00 – 20:55 studio (na żywo, również na fanpage’u ELEVEN SPORTS na Facebooku)

na Estadio Santiago Bernabéu: Mateusz Majak, Łukasz Wiśniowski, Maciej Kruk, w Warszawie: Marcin Gazda, Paweł Wilkowicz, Piotr Urban

godz. 20:55 – 23:00 FC Barcelona – Real Madryt (na żywo, transmisja również w 4K)

komentarz z Estadio Santiago Bernabéu: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

godz. 23:00 – 00:00 studio (na żywo) – w ramach magazynu Eleven Gol LIVE

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS

%d bloggers like this: