Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet na kanałach Eurosportu, Metrze i serwisie Player
|

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet na kanałach Eurosportu, Metrze i serwisie Player

Podaj dalej

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet na kanałach Eurosportu, Metrze i serwisie Player TVN Warner Bros. Discovery

Mecze półfinałowe i finał rozpoczynających się w piątek mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet będą transmitowane w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale Metro, a także w Eurosporcie 1. Eurosport 1 i Eurosport 2 pokażą największe hity turnieju, w tym wszystkie spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Każdy mecz ME dostępny będzie na żywo, na żądanie i bez reklam w Eurosporcie Extra w serwisie internetowym Player. 

Piłka ręczna to jeden z filarów sportowej oferty TVN Warner Bros. Discovery. Na antenach Eurosportu pokazujemy rywalizację polskich zespołów w Lidze Mistrzów, w Eurosporcie Extra w Playerze wszystkie mecze tych rozrywek oraz Ligi Europejskiej, a przez najbliższe dwa tygodnie będziemy wspierać reprezentację Polski w mistrzostwach Europy. Półfinały i finał turnieju pokażemy zarówno w Eurosporcie 1 i Playerze, jak i w kanale Metro. Otwieramy nasze ogólnodostępne anteny na kontent sportowy, bo wiemy, że wielkie emocje najlepiej przeżywa się wspólnie

podkreśliła Dorota Żurkowska, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN Warner Bros. Discovery w Polsce.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet rozgrywane są od 4 do 20 listopada w Słowenii, Czarnogórze i Macedonii Północnej. 16 drużyn rywalizować będzie w czterech grupach. Polski zagrają w grupie D, a ich rywalkami będą kolejno reprezentacje Niemiec, Hiszpanii i Czarnogóry. Do drugiej fazy grupowej awansuje 12 zespołów. Faza finałowa zostanie rozegrane w Lublanie od 18 do 20 listopada.

Decydujące mecze, a więc półfinały i finał będą transmitowane w Eurosporcie 1, a także w Metrze, dzięki czemu wszyscy miłośnicy piłki ręcznej w Polsce będą mogli oglądać walkę o mistrzostwo Europy i awans na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Eurosport 1 i Eurosport 2 pokażą najlepiej zapowiadające się spotkania mistrzostw Europy, w tym wszystkie mecze Polek. W Eurosporcie Extra w Playerze dostępne będą wszystkie mecze turnieju – na żywo, na żądanie i bez reklam. 

Turniej skomentują Iwona Niedźwiedź, Marek Rudziński, Krzysztof Bandych, Michał Wszołek, Michał Świrkula i Piotr Karpiński.

Plan transmisji meczów reprezentacji Polski:

  • Sobota, 20:20, Polska – Niemcy, Eurosport 1 i Player, komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
  • Poniedziałek, 20:20, Polska – Hiszpania, Eurosport 1 i Player, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
  • Środa, 17:50, Polska – Czarnogóra, Eurosport 1 i Player, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments