Monitory dotykowe Panasonic z serii EQ2-PCAP zaprezentowane
||

Monitory dotykowe Panasonic z serii EQ2-PCAP zaprezentowane

Podaj dalej

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych w rozdzielczości 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów – od 43 do 86 cali – te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że współpraca podczas spotkań, “burz mózgów” czy wirtualnych lekcji jest bezproblemowa i produktywna. Ta nowa seria uzupełnia istniejącą gamę monitorów dotykowych Panasonic InGlass zapewniając odpowiednie rozwiązanie dla instalacji ekranu dotykowego dla każdych wymagań i budżetu.

Niesamowita dokładność dotyku

Nowa seria EQ2-PCAP zapewnia niesamowitą precyzję z obsługą 10-punktowego wielodotyku zarówno w rękawiczkach, jak i bez. Dzięki połączeniu rozdzielczości 4K, jasności 500cd/m2 i powłoki antyrefleksyjnej, urządzenia te doskonale spełnią swoją rolę podczas pracy grupowej. Zapewniają wyjątkową swobodę prezentowania informacji w trybie pionowym lub poziomym uzupełnionym o możliwość regulacji kąta nachylenia w zakresie 20 stopni. Niezależnie od tego czy jest on używany w salach konferencyjnych, salach lekcyjnych, czy jako element “digital signage”, monitor został zaprojektowany do ciągłej pracy przez 18 godzin, a jego bezramkowa konstrukcja ułatwia usuwanie kurzu, brudu i zarazków z powierzchni ekranu.

Wszechstronna łączność

Aby zapewnić maksymalną kompatybilność i uniknąć kabli, seria EQ2-PCAP jest wyposażona w gniazdo specyfikacji Intel® SDM obsługujące takie aplikacje, jak transmisje, bezprzewodowe systemy prezentacji oraz rozwiązania digital signage.

Urządzenia USB można podłączyć do monitora za pomocą USB typu A i sterować nimi za pomocą komputera podłączonego do EQ2-PCAP przez port USB typu C. Funkcja ta jest idealna do łatwego prowadzenia wideokonferencji. Jeśli kamera lub zestaw głośnomówiący jest na stałe podłączony do monitora w sali konferencyjnej, użytkownik może po prostu podłączyć komputer i natychmiast sterować wszystkimi urządzeniami, aby sprawnie rozpocząć spotkanie.

Seria jest wyposażona w 3 gniazda wejściowe HDMITM, PC i USB typu C. Możliwe jest zarządzanie siecią LAN lub szeregową, a jednoczesne sterowanie może odbywać się za pośrednictwem sieci. Ekrany ułatwiają sterowanie siecią LAN za pomocą AMX lub Crestron ConnectedTM. Seria obsługuje również funkcję Screen Transfer, która umożliwia komputerowi strumieniowe przesyłanie treści do maksymalnie 64 monitorów podłączonych do przewodowej sieci LAN. Seria Panasonic EQ2-PCAP będzie dostępna w pierwszym kwartale 2023 roku.

Źródło tekstu: Panasonic

źródła obrazu

  • Monitory dotykowe Panasonic z serii EQ2-PCAP zaprezentowane: Panasonic
  • Monitory dotykowe Panasonic z serii EQ2-PCAP zaprezentowane: Panasonic

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments