Multi-światłowód od operatora Nexera
||

Multi-światłowód od operatora Nexera

Podaj dalej

Światłowód to technologia, która od ponad 10 lat zmienia branżę telekomunikacyjną w Polsce i na całym świecie, otwierając możliwości cywilizacyjne niedostępne nigdy wcześniej. To medium, które jest łatwe w budowie, zapewnia prędkość i stabilność dostępu do internetu oraz symetryczną transmisję danych. Hurtowi operatorzy światłowodowi przynoszą rynkową rewolucję, oferując jeszcze bardziej efektywną i korzystną dla wszystkich użytkowników formę korzystania z szerokopasmowego łącza.


W Polsce dzięki przedsiębiorczości lokalnych firm telekomunikacyjnych internet światłowodowy zaistniał w wielu miejscach zapomnianych przez dużych operatorów, czyli w małych miasteczkach i wioskach. Ale to właśnie dzięki nakładom marketingowym i intensywnej promocji dużych graczy zaczął być dobrem rozpoznawalnym i pożądanym przez coraz większe grono internautów. Rewolucję na rynku przynosi 2017 rok, kiedy to na rynku pojawia się multi-światłowód.


Multi-światłowód to medium podłączane przez operatorów hurtowych, które pomimo tych samych technicznych możliwości oferuje użytkownikom wyraźną wartość dodaną. To przede wszystkim więcej ofert, obejmujących szeroką gamę cyfrowych usług: telewizję, telefon i wieloplatformową rozrywkę online. Do tego dochodzi konsumencka swoboda decyzji zakupowej: abonent dowolnie wybiera spośród konkurencyjnych ofert operatorów korzystających. To prosta oparta na zdrowych rynkowych zasadach zmiana. Dziś ten dostawca internetu, jutro inny. Dziś taki pakiet usług, jutro odmienny. Wystarczy raz się przyłączyć do multi-światłowodu, bo to jeden kabel, ale tysiące możliwości. To właśnie esencja usług świadczonych poprzez otwarty, hurtowy światłowód, z którego korzystają dziś setki tysięcy polskich internautów w swoich domach, poprzez ofertę świadczoną przez dziesiątki polskich operatorów, dostarczających im nowoczesne usługi.


„Multi-światłowód od operatorów hurtowych to teraźniejszość i przyszłość polskiej telekomunikacji. W ciągu następnych kilku lat większość internautów w swoich domach będzie korzystała z tej formy używania szybkiego internetu. Użytkownicy będą wiedzieli, że są do niego podłączeni i będą wymagali od dostawców internetu, żeby świadczyli usługi właśnie na multi-światłowodzie od Nexery albo innego operatora hurtowego. Ta rynkowa perspektywa jest już właściwie przesądzona, dlatego dostawcy internetu – bądźcie na to przygotowani” – mówi Paweł Biarda, członek zarządu ds. komercyjnych w Nexerze.


Operatorzy multi-światłowodu koncentrują się dziś na rozbudowie swoich sieci, zapewnieniu im odpowiedniej skali, zasięgu i pojemności. Hurtownicy przygotowują infrastrukturę do spełniania potrzeb użytkowników multi-światłowodu dziś i nawet za kilkanaście lat. Współpracują też z operatorami korzystającymi w celu zapewnienia jak najlepszej jakości dostarczanych usług. Do tego dochodzi automatyzacja procesów i integracja systemów, również kryjące się za multi-światłowodem. Bo jeden światłowód to tysiące możliwości. Dla wszystkich.

Źródło tekstu: Nexera

źródła obrazu

  • Multi-światłowód od operatora Nexera: Nexera

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments