|

Najpopularniejsza gra na świecie MetroLand wyłącznie w sklepie Huawei AppGallery

Podaj dalej

Najpopularniejsza gra na świecie MetroLand wyłącznie w sklepie Huawei AppGallery

MetroLand, nowa gra zręcznościowa typu endless runner, od dziś dostępna jest w Huawei AppGallery jako jedynym sklepie z aplikacjami na świecie. Użytkownicy sklepu Huawei jako pierwsi zyskali dostęp do nowej gry stworzonej przez zespół Kiloo, twórców Subway Surfers, najczęściej pobieranej na świecie gry w systemie operacyjnym Android.

MetroLand rzuca graczom wyzwanie – muszą uciec strażnikom wrogiego MegaCorp. Aby to zrobić, pokonują przeszkody w mieście, stosując uniki i wykorzystując parkour. Gra jest zintegrowana z HMS Core, co oznacza, że jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń marki Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem marki, Huawei Mobile Services. Grę z AppGallery mogą pobrać także użytkownicy urządzeń innych producentów, działających w oparciu o system Android.

– Tworząc MetroLand korzystaliśmy z wielu lat doświadczeń zdobytych przy produkcji gier typu endless runner. Powstała wciągająca gra, która wydaje się znajoma, a jednocześnie zaskakuje zwrotami akcji i innowacjami – powiedział Jacob Møller, CEO w Kiloo.

Rozgrywka toczy się w kilku miastach i obejmuje siedem różnych obszarów, do których użytkownicy zyskują dostęp w miarę postępów w grze. MetroLand jest odzwierciedleniem atmosfery ruchliwego, nowoczesnego życia miejskiego, w którym nacisk położony jest na szybkość i emocje. Gra będzie zyskiwała regularne aktualizacje, tematycznie związane z bieżącymi wydarzeniami w realnym świecie, których celem jest utrzymanie pełnego zaangażowania graczy. Fabuła MetroLand obejmuje także wysyłanie postaci na misje i ich ewolucję w trakcie gry.

– To, co odróżnia dobre gry od tych wybitnych, to ładunek rozrywki, jaki oferują. I to jest kluczowe kryterium doboru gier do AppGallery. Mamy przyjemność zaoferować użytkownikom AppGallery kolejną generację gry typu endless runner od znakomitego zespołu Kiloo, który od lat dzierży koronę w tej dziedzinie – powiedział dr Jaime Gonzalo, wiceprezes Huawei Mobile Services.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments