W kwietniu najszybszy internet domowy UPC Polska

Najszybszy internet domowy operatora UPC Polska

Podaj dalej

W kwietniu najszybszy internet domowy UPC Polska UPC

Według najnowszego rankingu serwisu internetowego Speedtest.pl, w kwietniu operator telekomunikacyjny UPC Polska osiągnął najwyższą średnią prędkość internetu dostarczanego klientom, awansując na pozycję lidera spośród wszystkich operatorów, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych.

UPC Polska stale inwestuje w rozwój szerokopasmowej infrastruktury. Efektem tych działań jest nie tylko systematyczne poszerzanie zasięgu sieci, lecz również regularny wzrost prędkości łącza oferowanej klientom, która na koniec I kwartału 2021 roku osiągnęła średni poziom 350 Mb/s.

Według rankingu przygotowanego przez portal Speedtest.pl na podstawie 4 milionów pomiarów wykonanych przez użytkowników, w kwietniu UPC Polska osiągnęło najwyższą prędkość pobierania danych spośród wszystkich dostawców. Średni wynik operatora, oparty na 243 tysiącach przeprowadzonych testów, przekroczył poziom 157 Mb/s.

Wynik osiągnięty przez operatora UPC Polska niemal dwukrotnie przekroczył ogólny wskaźnik prędkości internetu w Polsce, który w kwietniu przyspieszył o 1,7% względem poprzedniego miesiąca, do poziomu 78,7 Mb/s.

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments