Nakładka EMUI 10.1 trafia na wybrane smartfony marki Huawei
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Nakładka EMUI 10.1 trafia na wybrane smartfony marki Huawei

Podaj dalej

Nakładka EMUI 10.1 trafia na wybrane smartfony marki Huawei Huawei

Użytkownicy wybranych modeli smartfonów marki Huawei mogą już zaktualizować nakładkę do najnowszej wersji EMUI 10.1. Aktualizacja, oprócz poprawy wydajności i bezpieczeństwa, przynosi również nowości, w tym funkcję Multi-Window i nowy wygląd Always-on Display.

Aktualizacja do EMUI 10.1 jest już dostępna dla modeli Huawei Mate 30, Mate 30 Pro, Mate 30 Pro 5G, Mate Xs, P30, P30 Pro, Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 Porsche Design, Mate 20 X 5G, nova 5T, Y7p, P40 lite i P40 lite E.

Wraz z poprawkami bezpieczeństwa i wydajności, użytkownicy podanych modeli mogą liczyć również na nowości, w tym odświeżony wygląd Always-on Display oraz nowy wygląd przycisku odblokowywania ekranu w smartfonach z czytnikiem linii papilarnych znajdującym się pod ekranem. Aktualizacja przyniosła też nową funkcję Multi-Window, która pozwala na korzystanie z dwóch aplikacji na jednym ekranie, na przykład wybieranie i „przeciąganie” zdjęć z Galerii do wybranego komunikatora.

Wraz z aktualizacją pojawiły się również nowości w Huawei Share i Multi-Screen Collaboration.

Nakładka EMUI 10.1 po raz pierwszy została zaprezentowana podczas oficjalnej premiery najnowszych flagowych smartfonów z serii P40 w marcu 2020 roku.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments