Nawet 1000 euro od marki Huawei dla twórców gier
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Nawet 1000 euro na promocję od Huawei dla twórców gier

Podaj dalej

Nawet 1000 euro od marki Huawei dla twórców gier Huawei

Marka Huawei ogłosiła program grantowy dla niezależnych twórców gier i małych studiów projektowych, który ma zachęcać do wprowadzania ich gier mobilnych do AppGallery. Twórcy, którzy do 24 grudnia udostępnią swoją grę w sklepie z aplikacjami Huawei, mogą powalczyć o wartościowe benefity, w tym nawet 1000 euro na działania marketingowe, wsparcie techniczne w wersji VIP oraz pozycjonowanie gry w nowej, specjalnie utworzonej zakładce „Gry Indie”.

Aby powalczyć o nagrodę, niezależni twórcy i małe studia deweloperskie muszą założyć konto Huawei Developer, a następnie przesłać swoje gry do AppGallery poprzez Unity Distribution Portal do 24 grudnia. Link do strony znajduje się tutaj: https://create.unity3d.com/AppGallery-UDP-happy-holidays.

30 najlepszych, niezależnych twórców gier otrzyma grant Huawei Ad Platform o wartości 1000 euro oraz wsparcie pierwszej kampanii promującej produkt. Najciekawsze gry zostaną włączone również do specjalnej sekcji „Gry Indie” w sklepie AppGallery, a także otrzymają wsparcie techniczne w wersji VIP w trakcie procesu integracji aplikacji oraz 85% udziału w zyskach z zakupów przeprowadzonych w aplikacji przez pierwsze 2 lata.

To ważny krok w procesie wspierania i inwestowania w społeczność deweloperską, istotną dla Huawei od samego początku rozwoju AppGallery. Branża gier mobilnych od kilku lat notuje potężny wzrost i cieszymy się, że możemy wesprzeć niezależnych twórców i studia we wprowadzaniu na rynek nowych gier – mówi dr Jaime Gonzalo, wiceprezes w Huawei Consumer Mobile Services w Europie.

Unity Distribution Portal to jeden z głównych partnerów AppGallery. To uznana na całym świecie platforma dla małych i dużych producentów aplikacji mobilnych, która umożliwia łatwiejsze składanie, przesyłanie i monitorowanie gier, a także dołączenie do globalnej społeczności gamingowej oraz rozwój możliwości małych studiów deweloperskich.

W sklepie Huawei AppGallery znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już blisko 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała specjalna strona internetowa na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments