Nawet 200 tysięcy dolarów do zdobycia w konkursie Huawei Next Design Awards 2021
|

Nawet 200 tysięcy dolarów do zdobycia w konkursie Huawei Next Design Awards 2021

Podaj dalej

Nawet 200 tysięcy dolarów do zdobycia w konkursie Huawei Next Design Awards 2021 Huawei

Ruszył globalny konkurs Huawei Next Design Awards 2021 przeznaczony dla twórców motywów. Uczestnicy powalczą o nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy dolarów, w tym o nagrodę główną, na którą składa się 10 tysięcy dolarów w gotówce, grant w wysokości 10 tysięcy dolarów oraz smartfon i smartwatch marki Huawei. Zwycięzcy konkursu, oprócz nagród pieniężnych i rzeczowych, otrzymają także możliwość umieszczenia swoich prac w galerii Huawei Motywy, dostępnej dla użytkowników urządzeń firmy w 170 krajach na całym świecie. Będą mieli też prawo do tantiem za prace pobierane z aplikacji.

Hasło przyświecające konkursowi Huawei Next Design Awards 2021, to „Let your inspiration flow”, a prace do niego nawiązujące, można zgłaszać do 31 lipca w siedmiu kategoriach: Motywy na telefon, Motywy na telefon składany, Tarcze zegarków, Miasta w rozkwicie, Ciesz się chwilą, Kreacja oryginalna oraz Tapety. Należy to zrobić na stronie internetowej: https://themes.cloud.huawei.com/theme-design-2021/index.html. 

Prace konkursowe Huawei Next Design Awards 2021 oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą światowej klasy projektanci i eksperci, w tym Song Xiewei, dziekan Wydziału Projektowania Centralnej Akademii Sztuk Pięknych w Pekinie, Thomas Paulen, CEO holenderskiej agencji kreatywnej VanBerlo, Ren Renwick, szef brytyjskiego stowarzyszenia Association of Illustrators i Takashi Akiyama, renomowany ilustrator i twórca plakatów.

Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w okresie między 1 a 30 września. Laureat nagrody głównej otrzyma 10 tysięcy dolarów w gotówce, grant w wysokości 10 tysięcy dolarów, flagowy smartfon Huawei Mate 40 i smartwatch marki Huawei. Jury przyzna też nagrody w siedmiu kategoriach konkursowych oraz wyłoni sześciu lauteratów w każdej z trzech kategorii specjalnych: Gwiazdy jutra, Artyści międzynarodowi oraz Wyjątkowi twórcy animacji. Łączna wartość nagród w konkursie to 200 tysięcy dolarów. Zwycięzcy konkursu, oprócz nagród pieniężnych i rzeczowych, otrzymają także możliwość umieszczenia swoich prac w aplikacji Huawei Motywy, dostępnej dla użytkowników urządzeń Huawei, i tym samym otrzymywania wynagrodzenia za pobrane z aplikacji kreacje. Szczegóły dotyczące poszczególnych kategorii i nagród znajdują się na stronie: https://themes.cloud.huawei.com/theme-design-2021/index.html. 

Huawei Motywy to aplikacja zawierająca wyjątkowe motywy, style tekstu i tapety, dzięki którym można dostosować wygląd smartfona, tabletu lub smartwatcha Huawei do indywidualnych potrzeb.
Z aplikacji co miesiąc aktywnie korzysta 120 milionów użytkowników z ponad 170 krajów na całym świecie, a społeczność tworców udostępniających swoje prace w Huawei Motywy skupia już ponad 6 000 osób.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments