Nawet 4800 GB internetu ekstra przez rok w sieci T-Mobile
|

Nawet 4800 GB internetu ekstra przez rok w sieci T-Mobile

Podaj dalej

Technologia to nasze okno na świat, które otwiera przed nami nowe możliwości. A z błyskawiczną łącznością mobilną 5G perspektywa potrafi być naprawdę szeroka! Operator telekomunikacyjny T-Mobile wie, jak ważne jest wsparcie technologiczne każdego dnia, dlatego stale udoskonala swoją infrastrukturę sieciową. A teraz startuje także z najnowszą kampanią „z mocą 5G”, która nie tylko przypomina o sile doskonałej technologii w naszym życiu, ale też promuje ofertę 4800 GB ekstra przez rok dla osób, które wybiorą T-Mobile na kartę.

Nowoczesna i niezawodna technologia odkrywa przed nami nowe horyzonty. To dzięki niej nasze plany i zamierzenia nabierają tempa, a praca, nauka, rozrywka i kontakt z bliskimi pozostają na wyciągnięcie ręki gdziekolwiek jesteśmy. Operatorowi T-Mobile zależy, by klienci na każdym kroku mieli do dyspozycji cały świat technologicznych możliwości, dlatego ma dla nich ofertę 4800 GB ekstra przez rok (12 pakietów x 400 GB) z opcją korzystania z błyskawicznej sieci 5G.

Złap moc internetu w jakości T-Mobile
Aby skorzystać z promocji, wystarczy aktywować cykliczną ofertę GO! L za 45 zł co 30 dni. W pakiecie są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także paczka 60 GB (30 GB + dodatkowe 30 GB po doładowaniu), a do tego 100 GB ekstra na start. Następnie, użytkownik może w aplikacji Mój T-Mobile włączyć ofertę „Rok Internetu” i zyskać łącznie 4800 GB w 12 porcjach po 400 GB przez rok. Wszystko to z fenomenalną mocą 5G, która jest dostępna dla osób pozostających w zasięgu sieci najnowszej generacji i dysponujących kompatybilnym urządzeniem.

Kampania nabiera tempa
Ofertę promuje kampania „z mocą 5G”, której elementy można dostrzec wszędzie tam, gdzie korzystamy z internetu mobilnego – nośnikach zewnętrznych, ekranach, a także autobusach miejskich. Działania będą prowadzone także w internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

źródła obrazu

  • Nawet 4800 GB internetu ekstra przez rok w sieci T-Mobile: T-Mobile

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments