Nawet 500 zł na zakupy w sklepie huawei.pl za założenie konta w Banku Millennium
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Nawet 500 zł na zakupy w sklepie huawei.pl za założenie konta w Banku Millennium

Podaj dalej

Nawet 500 zł na zakupy w sklepie huawei.pl za założenie konta w Banku Millennium Huawei

Nawet 500 zł można zyskać w kolejnym etapie wspólnej kampanii marki Huawei i Banku Millennium. Między 27 maja a 30 czerwca, nowi klienci banku, którzy założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium, mogą zyskać 250 zł na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Dodatkowo, osoby, które będą aktywnie korzystać z założonego konta we wskazanym czasie, otrzymają kolejne 200 zł do wydania na dowolny cel oraz 50 zł w postaci eKarty goodie.

Huawei i Millennium rozpoczęły wspólne działania marketingowe 1 kwietnia, krótko po integracji aplikacji Banku Millennium z Huawei Mobile Services.

W ramach aktualnej promocji nowi klienci banku, którzy założą konto i pobiorą aplikację mobilną oraz spełnią pozostałe warunki, mogą zyskać 250 zł na zakupy w sklepie huawei.pl. Warunkiem jest, by w momencie wykorzystania karty, minimalna kwota zakupów wyniosła 300 zł.

Dodatkowo, osoby, które będą aktywnie korzystać z założonego konta w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku mogą zyskać kolejne 200 zł od Banku Millennium do wydania na dowolny cel oraz 50 zł w postaci eKarty goodie.

Promocja obejmuje pierwsze 1000 kont. Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej: https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto-huawei

Integracja aplikacji Banku Millennium z HMS

Aplikacja mobilna Banku Millennium jest dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery od grudnia zeszłego roku, a od 25 marca dostępna jest także dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki. Dzięki integracji aplikacji Banku Millennium z HMS, stała się ona dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio Huawei, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

AppGallery to sklep stworzony przez Huawei, w którym znajduje się ponad 1000 polskich aplikacji, a kolejne 8000 aplikacji dostępnych jest w języku polskim. W skali globalnej, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji, z których każdego miesiąca korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, obok takich usług jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments