Nawigacja T-Mobile na 60 dni za darmo
|

Nawigacja T-Mobile na 60 dni za darmo

Podaj dalej

Nawigacja T-Mobile na 60 dni za darmo T-Mobile

Coraz cieplejsze wiosenne dni zachęcają do bliższych i dalszych wycieczek. Choć operator T‑Mobile nie ma wpływu na pogodę, to może pomóc swoim klientom indywidualnym dotrzeć bezpiecznie do celu – dlatego przygotował dla nich specjalną promocję, w ramach której mogą bezpłatnie skorzystać z usługi Nawigacja T‑Mobile – Mapy Polski przez 60 dni. Prezent można odebrać od 22 do 26 kwietnia w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub „Nawigacja T‑Mobile”.

Jak mawia stare porzekadło, „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Nieraz zachwycamy się zagranicznymi atrakcjami turystycznymi, nie doceniając naszych polskich krajobrazów i lokalnych zabytków. Może więc zbliżająca się majówka i rozpoczynający się powoli sezon urlopowy to dobra okazja do zwiedzenia polskich regionów? Ułatwi nam to dobra nawigacja, która pomoże bezpiecznie dotrzeć do wybranego celu, ostrzeże o korkach, radarach oraz innych utrudnieniach na drodze. Sieć T-Mobile przygotowała więc bezpłatny, 60-dniowy dostęp do usługi Nawigacja T‑Mobile – Mapy Polski, dzięki któremu z łatwością obierzemy nowy kierunek zwiedzania na mapie naszego kraju.

Na majówkę i nie tylko

Promocyjny dostęp do Nawigacji T-Mobile można aktywować między 22 a 26 kwietnia na dwa sposoby: użytkownicy taryf postpaid (T, Rodzina) i MIX (Frii Mix) mogą uczynić to w aplikacji „Mój T-Mobile”, zaś użytkownicy taryfy prepaid (Frii, GO!) dokonają aktywacji w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”. Bonus nie będzie natomiast dostępny dla użytkowników, którzy w chwili aktywacji pakietu promocyjnego mają już włączoną usługę „NaviExpert w T-Mobile” lub „Nawigację T-Mobile” w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy, oraz osób, które skorzystały z wersji „Try” usługi w ciągu ostatniego roku.

Po upływie bezpłatnego okresu dostęp do pakietu promocyjnego przedłuży się automatycznie i pobrana zostanie opłata w wysokości 12 zł – dla klientów abonamentowych za 30-dniowy dostęp lub 3 zł – dla klientów T-Mobile Na Kartę oraz T-Mobile MIX za 7-dniowy dostęp.

Dostęp do usługi można dezaktywować w każdym momencie na kilka sposobów:

  • wysyłając bezpłatny SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów w systemie abonamentowym;,
  • wysyłając bezpłatny SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla abonentów w systemie MIX o treści,
  • w aplikacji „Nawigacja T-Mobile”,
  • w aplikacji „Mój T-Mobile” (nie dotyczy użytkowników w systemie Na Kartę).

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments