Netflix w sieci T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy.
| |

Netflix w sieci T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy

Podaj dalej

Netflix w sieci T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy. T-Mobile

Wprowadzając ofertę konwergentną Magenta 1, firma T-Mobile obiecała dostarczać klientom wszystko, co najlepsze, a w szczególności wysokiej jakości filmy i seriale. W rezultacie od połowy zeszłego roku operator udostępnia swoim klientom pakiety usług z dostępem do platformy Netflix. Z kolei od 5 maja 2020 roku nowi i obecni abonenci T-Mobile w pakiecie z ofertą „M” otrzymają tę najlepszą rozrywkę na pół roku w prezencie.

Netflix, jako jedna z najbardziej popularnych platform VOD na świecie, oferuje widzom elastyczny dostęp do ulubionych filmów, seriali takich jak „Wiedźmin”, „Stranger Things”, „Nasza planeta” czy „Irlandczyk” o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet) połączonym z internetem. Wysoka jakość treści i wygoda korzystania z platformy to argumenty nie do przecenienia, dlatego od teraz klienci sieci T-Mobile otrzymają dostęp do platformy Netflix w prezencie na 6 miesięcy przy wyborze oferty „M”. Składają się na nią nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo takich jak np. Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video, bez zużycia pakietu danych.

Najlepsza oferta na rynku

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi abonenci, jak i ci, którzy przedłużają umowę lub dokupują kolejną kartę SIM. Przez 6 miesięcy każdy użytkownik będzie mógł oglądać treści Netflixa w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran. Po tym okresie nastąpi automatyczne przedłużenie usługi. Z oferty można skorzystać, podpisując umowę na 24 miesiące.

Ponadto klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają na niej dodatkową zniżkę wynikająca z „Rabatów rodzinnych” – w zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie.Oferta będzie dostępna zarówno w wersji SIMO, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments