Nielimitowany internet na Święta od operatora T-Mobile
|

Nielimitowany internet na Święta od operatora T-Mobile

Podaj dalej

Nielimitowany internet na Święta od operatora T-Mobile

Z okazji Mikołajek operator T-Mobile dzieli się z klientami bezpłatnym i nielimitowanym internetem na święta. Prezent, z którego można korzystać przez 14 dni, będzie dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 6 grudnia 2022 r. do 3 stycznia 2023 r. A wszystko po to, by w przedświątecznej gorączce nie zapomnieć o tym, co jest ważne, znaleźć czas na kontakt z bliskimi i sprawdzić, co u nich słychać.  

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wprawiają nas w dobry nastrój i stwarzają okazję do tego, by zastanowić się nad tym, co jest dla nas najważniejsze. Choć nie zawsze możemy być blisko tych, którzy są w naszych sercach, to zawsze możemy być z nimi w kontakcie – bez względu na różnicę czasu czy odległość zamieszkania. Ułatwiają to z pewnością nowe technologie, bo dzięki nim możemy połączyć się z rodziną i przyjaciółmi – poprzez telefon czy komunikatory internetowe. Zaś nielimitowany internet od T Mobile pozwoli jeszcze sprawniej i szybciej zadać to proste, ale jakże ważne pytanie, które przewodzi naszej kampanii świątecznej: „Co tam u Ciebie?”.

Magentowe święta bez limitów
Nielimitowany internet w prezencie na Święta zawitał w sieci T-Mobile już po raz czwarty. W zeszłorocznej edycji ze świątecznego prezentu skorzystało blisko 400 tysięcy klientów T Mobile. A w jaki sposób można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym internetem przez 14 dni? Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T Mobile” w sekcji „Benefitów” od 6 grudnia 2022 do 3 stycznia 2023 roku do końca dnia. Bonus jest bezpłatny i można z niego skorzystać jeden raz.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), jak i użytkownicy oferty na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również dostępna dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni na terenie Polski.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments