Nielimitowany internet przez 90 dni za darmo w T-Mobile
|

Nielimitowany internet przez 90 dni za darmo w T-Mobile

Podaj dalej

Nielimitowany internet przez 90 dni za darmo w T-Mobile

Od 25 kwietnia, po raz pierwszy w Polsce, użytkownicy innych sieci mają okazję, aby przetestować nielimitowany internet mobilny od T-Mobile, nie zmieniając swojego obecnego operatora. Dzięki wyjątkowej propozycji, która dostępna jest już od wczoraj, mogą aż przez 90 dni korzystać z usługi bezpłatnie dzięki karcie e-SIM.

Według rankingów SpeedTest.pl T-Mobile wielokrotnie zajmował pozycję lidera w kategorii prędkości internetu mobilnego. Teraz każdy może się przekonać, czy faktycznie internet od magentowego operatora działa tak dobrze, że nie chce się z niego rezygnować. To pierwsza taka usługa na polskim rynku – użytkownik nie musi zmieniać swojego operatora, aby cieszyć się nielimitowanym internetem w T-Mobile i działać bez ograniczeń już od wczoraj.

Prosto, wygodnie i bez zobowiązań
Każdy, kto posiada smartfon obsługujący standard e-SIM, może sprawdzić jakość usług T-Mobile i zrobi to w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób właśnie za pomocą karty e-SIM. Jak to działa? Użytkownik, który chciałby bezpłatnie przez 90 dni korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, musi po prostu zamówić kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu. Dzięki temu otrzymuje dostęp do sieci 5G T-Mobile i korzysta z nielimitowanego internetu wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje.  

Ponadto na tę usługę nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się kontynuować przygodę z T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments