Niższe ceny na roaming w Wielkiej Brytanii
|

Niższe ceny na roaming w Wielkiej Brytanii

Podaj dalej

Niższe ceny na roaming w Wielkiej Brytanii Orange

Operator telekomunikacyjny Orange przedłuża promocję „Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE”, dzięki której do 30 września 2021 r. roaming na terenie Wielkiej Brytanii będzie kosztował tyle samo, co w krajach Unii.

Od 1 stycznia 2021 roku Wielka Brytania przestała przynależeć do krajów Unii Europejskiej. Na skutek Brexitu operatorzy komórkowi musieli uaktualnić ceny połączeń na tych terenach. W związku z tym, że jest to kierunek wciąż popularny dla Polaków – zarówno pod kątem turystycznym, jak i zawodowym, czy rodzinnym – zależało operatorowi, by klienci mogli nadal liczyć nadal dogodne warunki.

Stąd powstała promocja, dzięki której użytkownicy sieci Orange, podróżujący do Wielkiej Brytanii, są rozliczani za połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y tak samo jak w kraju. Oferta dotyczyła wszystkich klientów Orange Polska – indywidualnych oraz biznesowych korzystających z planów abonamentowych, a także użytkowników usług na kartę, nju mobile i Orange Flex. Wstępnie czas jej trwania był przewidywany do 31 maja. Termin ten właśnie upłynął, a Orange – widząc jak wielu użytkowników wciąż chętnie korzysta z tych usług – przedłużył ofertę na kolejne 3 miesiące. Do końca września tego roku ceny nie zmienią się, a o dalszych działaniach abonenci będą informowani na bieżąco.

Źródło tekstu: Orange Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments