Nowa apliakcja ,,Bezpieczna Rodzina" w sieci Play
|

Nowa aplikacja ,,Bezpieczna Rodzina” w sieci Play

Podaj dalej

Nowa apliakcja ,,Bezpieczna Rodzina" w sieci Play PLAY
PLAY

Według danych sieci Play aż 80 proc. dzieci używa smartfonów samodzielnie zarówno do nauki, pozostawania w kontakcie z bliskimi, jak i rozrywki. Taki sam odsetek rodziców odczuwa w związku z tym potrzebę ochrony swoich pociech przed niebezpieczeństwami, jakie kryje w sobie internet. Z pomocą przychodzi operator Play z nową kompleksową usługą ,,Bezpieczna Rodzina’’, dzięki której dorośli będą mieli dostęp nie tylko do informacji o lokalizacji dziecka, ale także do ustawień zapewniających jego bezpieczeństwo w sieci.

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które samodzielnie korzystają z telefonu, stało się  priorytetem nie tylko dla rodziców, ale i dla operatora Play, który wspiera rodziny w przestrzeganiu wspólnie ustalonych zasad korzystania z telefonu. Właśnie dlatego powstała aplikacja Bezpieczna Rodzina, która jako pierwsza łączy ze sobą lokalizację i ochronę w sieci w tak kompleksowy i prosty sposób.  

Dzięki aplikacji rodzic widzi na mapie miejsce, w którym przebywa pociecha, wyznacza strefy bezpieczeństwa, a nawet dostaje powiadomienia za każdym razem, gdy są one opuszczane. Funkcja Ochrony w Sieci umożliwia nie tylko ochronę najmłodszych przed nieodpowiednimi do ich wieku treściami, ale również wybór aplikacji, do których dziecko może mieć dostęp. Dodatkowo ustawianie dziennych limitów czasu na korzystanie z telefonu i aplikacji zostało poszerzone o zdalne blokowanie telefonu dziecka wraz z personalizowaną wiadomością np.: pora spać. Ta funkcja wyjątkowo odpowiada na potrzeby rodziców, a komunikaty wyświetlane na telefonie dziecka są przedstawione w przyjazny sposób dzięki postaci smoka – jako bohatera aplikacji dla dzieci. Opiekun może również sprawdzić jakie video na YouTube oglądało dziecko oraz jakie treści przeglądało w Internecie.

Specjalistyczne oprogramowanie zostało przygotowane przez niekwestionowanego lidera rynku – firmę Locon.

Bezpieczna Rodzina w Play jest konkurencyjna nie tylko ze względu na połączenie dwóch najpotrzebniejszych rodzicom funkcji w  jednej aplikacji, ale również ze względu na najbardziej przystępną na rynku cenę.  Rodzice mogą wypróbować to rozwiązanie przez miesiąc za darmo. Nowa aplikacja Bezpieczna Rodzina jest dostępna w dwóch wersjach: Premium, która pozwala objąć kompleksową ochroną aż 3 urządzenia dzieci w cenie 19,99 zł miesięcznie oraz Standard, która dedykowana jest dla 1 urządzenia z podstawowym zakresem funkcji w cenie 9,99 zł.

Usługę Bezpieczna Rodzina niezwykle łatwo aktywować. W wersji dla rodzica można to zrobić na kilka sposobów:

pobrać aplikację bezpośrednio w sklepie Google Play lub AppStore

wysłać SMS o treści START pod numer 241 dla opcji Standard lub 242 dla opcji Premium

uruchomić ją z pomocą konsultanta w punkcie sprzedaży i obsługi klienta

aktywować w aplikacji Play24

Aplikacja działa jak rozmowa z dzieckiem prowadzona na dwóch smartfonach, dlatego po uruchomieniu usługi i dodaniu bliskiego do ochrony, rodzic musi zainstalować ją również na telefonie dziecka. Aplikacja w prosty i czytelny sposób przeprowadzi rodzica przez cały proces dodawania telefonu dziecka do ochrony. Wersja dla dziecka jest dostępna tylko w sklepie Google Play dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.

Źródło tekstu: PLAY


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments