Nowa kampania reklamowa INEA - rewolucyjna telewizja HIWAY 4K
| |

Nowa kampania reklamowa INEA – rewolucyjna telewizja HIWAY 4K

Podaj dalej

Nowa kampania reklamowa INEA - rewolucyjna telewizja HIWAY 4K INEA

Najszybszy Internet w Polsce, rewolucyjna telewizja HIWAY 4K z ponad 200 kanałami i paczkami kanałów bez przywiązania lub niekwestionowany hit czerwonego dywanu… telefonia komórkowa od 14,90 zł miesięcznie. To tylko niektóre z gwiazd nadchodzącego Festiwalu Najlepszych Ofert w sieci kablowej INEA.

Poznaj „Szybkich i świetlnych”, porywających szybkością Internetu nr 1 w Polsce. Poczuj potęgę „Władcy Pilota” i zarządzaj przebogatą ofertą kanałów telewizyjnych. Daj się oczarować zabójczo niezależnej „Rodzinie Dobrano” i najlepiej dopasowanej paczce kanałów tv – to hasła nowej kampanii reklamowej INEA, w której operator telekomunikacyjny promuje najszybszy w Polsce Internet domowy (wg portalu Speedtest.pl), telewizję HIWAY oraz usługi mobilne.  

W kampanii „Festiwal Najlepszych ofert w INEA” operator nawiązuje do idei festiwalu filmowego i przewrotnymi nazwami zestawów swoich usług, odwołuje się do znanych filmów i seriali. Wszyscy klienci, którzy w ramach festiwalu, kupią pakiet usług INEA, będą mogli wygrać wycieczkę do HOLLYWOOD oraz wiele innych “filmowych” nagród.

INEA ma najszybszy na rynku Internet i nowoczesną platformę telewizyjną HIWAY 4K oferującą dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych i nowoczesnych funkcji, bez których nie wyobrażamy już sobie oglądać telewizji. Warto z tej usługi uczynić prawdziwą gwiazdę domowego kina. Bo nie oszukujmy się, seriale, filmy, kanały dokumentalne i informacyjne oraz transmisje sportowe to jest to, co przyciąga naszych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się opowiedzieć o zaletach INEA w sposób lekki, trochę przewrotny i zabawny. Okażdej “festiwalowej” ofercie opowiada inny tytuł filmowego hitu. Graficznie nawiązujemy do plakatów filmowych, wykorzystując charakterystyczne czcionki oraz gałązki oliwne. – komentuje nową kampanię Andrzej Szweda, Marketing Manager INEA.

Nowa kampania reklamowa obejmie działania w radiu, Internecie, w mediach społecznościowych oraz lokalnych stacjach telewizyjnych. Kampania powstała we współpracy z Visual Heads. Pomysł opracowany został przez Minima Advertising People.

Źródło tekstu: INEA


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments