Nowa odsłona aplikacji ,,Mój T-Mobile"
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Nowa odsłona aplikacji ,,Mój T-Mobile”

Podaj dalej

Nowa odsłona aplikacji ,,Mój T-Mobile" T-Mobile

Nowoczesny design, intuicyjna obsługa oraz nowe funkcje – tak w skrócie prezentuje się najnowsza odsłona aplikacji „Mój T-Mobile”. O tym, jak sprawdza się w praktyce, klienci sieci T-Mobile mogą przekonać się od dziś, aktualizując aplikację lub pobierając ją ze sklepu Google Play. W najbliższych dniach nowy „Mój T-Mobile” będzie dostępny również w App Store oraz Huawei AppGallery.

Z aplikacji “Mój T-Mobile” korzysta obecnie blisko połowa klientów operatora (42%), zarządzając w niej swoimi usługami, opłacając faktury, czy aktywując cotygodniowe bonusy w ramach akcji Happy Fridays. Od dziś, za sprawą nowego designu, używanie aplikacji będzie jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne. W nowej odsłonie apki “Mój T-Mobile” dominują dwa kolory – magenta i biel – jednak użytkownicy mogą również skorzystać z nowej opcji trybu ciemnego. Przeglądanie aplikacji po zmroku stanie się dzięki temu bardziej komfortowe i mniej męczące dla oczu.

Aplikacja ,,Mój T-Mobile" z opcją trybu ciemnego. T-Mobile

Poza widocznej na pierwszy rzut oka zmianie szaty graficznej użytkownicy z pewnością docenią także nowe funkcje aplikacji tak jak:

  • możliwość sprawdzenia kodu PUK,
  • podgląd listy połączeń,
  • zmiana języka aplikacji z polskiego na angielski (i odwrotnie),
  • możliwość ustawienia doładowania cyklicznego,
  • płatność za faktury bez prowizji.

Najnowsza wersja aplikacji „Mój T-Mobile” jest już dostępna na systemie operacyjnym Android od wersji 5.0, a w najbliższych dniach pojawi się również na i IOS w wersji 11.3 lub wyższej. Można ją także już pobrać w sklepie Google Play, a wkrótce także w App Store oraz Huawei AppGallery.  

W najbliższych tygodniach w aplikacji pojawią się kolejne udogodnienia.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments