Nowa oferta aboanmentowa sieci Premium Mobile
|

Nowa oferta abonamentowa operatora Premium Mobile

Podaj dalej

Nowa oferta aboanmentowa sieci Premium Mobile

Nowość! 5G w Premium Mobile – taryfy głosowe i internet mobilny. Oferta dla nowych i obecnych klientów.

Wiodący operator komórkowy MVNO w Polsce poszerzył swoją ofertę abonamentową o nowe taryfy głosowe oraz internetowe, a wszystko to również w najnowszej technologii 5G i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Klienci operatora Premium Mobile mają od teraz do dyspozycji dwie nowe taryfy głosowe Freedom4 i Freedom5 w ramach których otrzymują połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, SMSy, MMSy w Polsce bez limitu oraz duże paczki danych, aż 50 GB internetu w taryfie Freedom4 za 39,70 zł oraz 100 GB w taryfie Freedom5 za 54,70 zł.

Operator Premium Mobile wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził do oferty również dodatkowe paczki internetu które zwiększają posiadaną liczbę GB w ramach abonamentu i są ważne do końca cyklu rozliczeniowego. Dotychczasowy pakiet 3 GB został zwiększony do 5 GB w tej samej cenie 6 zł, a ponadto pojawiły się nowe paczki 10 GB za 10 zł oraz 20 GB za jedyne 18 zł.

Operator kontynuuje rozwój oferty zarówno głosowej jak internetowej. Oferta internetu mobilnego powiększyła się o pakiet FreedomNET 75 czyli 75 GB za 44,90 zł, FreedomNet 100+200 to aż 100 GB w dzień i do 200 GB w nocy również w technologii 5G w cenie 49,90 zł oraz całkowitą nowość Pakiet FreedomNET 200+200 czyli aż 200 GB w dzień i nawet 200 GB w nocy. Taka paczka internetu mobilnego, według operatora, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów sieci. Wszystkie nowe taryfy objęte zostały bezpłatnym dostępem do najnowszej technologii 5G. Warunki korzystania z technologii zostały opisane na stronie internetowej premiummobile.pl/5G.

Oferta dostępna w kraju. Więcej na premiummobile.pl oraz facebook.com/premiummobilepl.

Źródło tekstu: Premium Mobile


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments