Nowa oferta CANAL+ - Viaplay w ramach abonamentu i nowy dekoder 4K DualBOX
|

Nowa oferta CANAL+ – Viaplay w ramach abonamentu i nowy dekoder 4K DualBOX

Podaj dalej

Nowa oferta CANAL+ - Viaplay w ramach abonamentu i nowy dekoder 4K DualBOX CANAL+

13 września platforma CANAL+ zaprezentowała nowe promocje i oferty dla abonentów oferty satelitarnej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty operatora włączono pakiety z dostępem do serwisu internetowego Viaplay.

Dostęp do Viaplay bez dodatkowych opłat zyskają abonenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z paczki SPORT zawierającej m.in. kanały CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports.

Z oferty Viaplay będą mogli skorzystać również posiadacze innych ofert z pakietem CANAL+ w cenie 19 zł/mies. (pierwszy miesiąc za 0 zł).

Od 13 września abonenci platformy CANAL+ będą mogli również zamawiać nowy dekoder 4K DualBOX+ oraz podziwiać piękno przyrody w najwyższej jakości obrazu dzięki nowemu kanałowi Love Nature 4K.

Paczka SPORT to propozycja dla wszystkich fanów rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. Paczka gwarantuje dostęp do kanałów CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, gdzie transmitowane są rozgrywki PKO BP Ekstraklasy (CANAL+), Premier League ( 2 czołowe mecze w kolejce na antenach CANAL+ przez trzy kolejne sezony), La Liga Santander (CANAL+ i Eleven Sports), UBER Eats Ligue 1 (CANAL+ i Eleven Sports), NBA (CANAL+), PGE Ekstraligi (CANAL+ i Eleven Sports), eWinner 1. Ligi Żużlowej (CANAL+), turniejów cyklu WTA Tour (CANAL+), meczów Serie A TIM (Eleven Sports) oraz rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium. Na kanałach CANAL+ zobaczyć można również oryginalne produkcje CANAL+, w tym m.in. najnowszy serial „Minuta Ciszy”, seriale, hity filmowe czy hity prosto z kina.

Teraz fani sportu wybierający paczkę sportową zyskają również dostęp do aplikacji streamingowej Viaplay, w której zobaczą kolejne emocjonujące wydarzenia na żywo, w tym m.in. wszystkie mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji UEFA, gale sztuk walki MMA, w tym KSW czy rozgrywki hokeja na lodzie NHL. Klienci będą mogli również cieszyć się z dostępu do unikalnej oferty Viaplay, która obejmuje nagradzane produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz treści dla dzieci. Paczka SPORT będzie więc atrakcyjnym wyborem dla każdego, kto poszukuje konkurencyjnej cenowo oferty „wszystko w jednym”. Paczka sportowa będzie nadal oferowana razem z dostępem do pakietów z kanałami telewizyjnymi oraz dostępem do serwisu CANAL+ online dla Abonentów:

Pakiet Entry+ SPORT w cenie 60 zł/mies. (63 kanały, 29 HD, 1 kolekcja VOD, 13 kanałów online)

Pakiet Relax+ SPORT w cenie 80 zł/mies. (86 kanałów, 47 HD, 11 kolekcji VOD, 27 kanałów online)

Pakiet Extra+ SPORT w cenie 110 zł/mies.* (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 62 kanały online)

Z oferty Viaplay będzie można korzystać za pośrednictwem aplikacji Viaplay dostępnej na wielu różnych urządzeniach – telewizorach, komputerach, telefonach i tabletach, urządzeniach streamingowych i konsolach do gier.

Jeszcze tej jesieni na dekoderach 4K zadebiutuje również dedykowana aplikacja Viaplay. Do momentu pojawienia się aplikacji Klienci CANAL+ korzystający z oferty łączonej z Viaplay będą mogli zobaczyć wszystkie mecze Premier League i trzy mecze Bundesligi w każdej kolejce (wybrane przez redakcję sportową CANAL+) bezpośrednio w serwisie internetowym CANAL+ online oraz na dekoderach 4K.

Oferta łączona z Viaplay jest dostępna również poza paczką SPORT

Z dostępu do serwisu internetowego Viaplay w promocyjnej cenie będą mogli skorzystać obecni i nowi klienci satelitarni. Warunkiem jest posiadanie w ramach oferty kanałów z rodziny CANAL+. Cena za dostęp do aplikacji Viaplay wyniesie wtedy 0 zł przez pierwszy miesiąc i 19 zł w kolejnych miesiącach.

Nowy dekoder 4K DualBOX+

13 września do oferty CANAL+ wprowadzono również nowy dekoder 4K DualBOX+, który zastąpi nieprodukowany już dekoder 4K UltraBOX+.

Dekoder 4K DualBOX+ będzie wykorzystywał najnowsze oprogramowanie CANAL+, z którego od niedawna korzystają posiadacze poprzedniej wersji dekodera 4K. Nowe oprogramowanie rozszerza możliwości urządzenia i wprowadza nowe funkcje, w tym m.in. pozwala na dostęp do seriali i filmów w kolekcjach VOD po podłączeniu dekodera do internetu, nawet jeśli dekoder nie jest podłączony do anteny satelitarnej.

Na dekoderze preinstalowana jest aplikacja Netflix, a niebawem udostępniona zostanie również aplikacja Player. Dostęp do tych usług można kupić w ofertach łączonych z pakietem CANAL+.

Nowy dekoder będzie oferowany we wszystkich pakietach telewizyjnych już od 5 zł/mies. Dekoder 4K DualBOX+ będzie również oferowany z opcjonalnym dyskiem twardym o pojemności 500GB. Producentem dekodera jest firma ADB.

Piękno przyrody w 4K dzięki kanałowi Love Nature

CANAL+ od kilku lat sukcesywnie rozszerza bibliotekę treści w rozdzielczości 4K, wprowadzając do oferty nowe kanały telewizyjne oraz kolekcje VOD w najwyższej jakości obrazu.

Obecnie klienci CANAL+ mogą zobaczyć w 4K oryginalne produkcje własne CANAL+, polskie i międzynarodowe filmy i seriale, sport – w tym mecze PKO BP Ekstraklasy i La Liga Santander oraz dokumenty, bajki czy widowiska muzyczne. Treści 4K są dostępne w kolekcjach VOD oraz na kanałach CANAL+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 4K, NASA TV UHD oraz Museum 4K. Od 13 września do oferty treści 4K dołączy nowy kanał telewizyjny LOVE NATURE 4K.

Kanał LOVE NATURE 4K przybliży widzom piękno i cuda naszej planety, przedstawiając niesamowite historie z całego świata w najwyższej jakości obrazu. Widzowie kanału będą mogli odwiedzić wiele zapierających dech w piersiach miejsc rozsianych po całym globie i oglądać zwierzęta w ich naturalnych siedliskach. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć złożoność życia na ziemi i poczuć jedność z planetą, którą nazywamy domem. Wszystkie inspirujące opowieści ze świata natury będą zlokalizowane na język polski, tak aby widzowie w każdym wieku mogli czerpać z kanału wiedzę na temat tego, co nas otacza.

Kanał LOVE NATURE 4K będzie dostępny bez dodatkowych opłat na pozycji 149 dla wszystkich nowych i obecnych abonentów korzystających z dekoderów 4K i pakietu telewizyjnego Extra+ oraz wyższych. Dodatkowo, abonenci otrzymają wkrótce dostęp do kolekcji programów Love Nature 4K na życzenie, dostępnej na dekoderach 4K.

Love Nature jest dostępny w ponad 365 milionach gospodarstw domowych i w ponad 127 krajach za pośrednictwem kanałów linearnych i internetowych oraz poprzez kluczowe partnerstwa treści ze Sky Nature (Wielka Brytania, Niemcy i Włochy), Youku (Chiny), Starhub (Singapur), KPN, VodafoneZiggo (Holandia) i innych. Love Nature jest również dostępny w USA jako kanał FAST (bezpłatna telewizja z reklamami) na rozwijających się platformach, takich jak The Roku Channel, Samsung TV Plus, VIZIO WatchFree+, Xumo i VIX w USA.

Wskazane w komunikacie ceny uwzględniają rabaty: 5 zł/mies. za zgody marketingowe i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. Szczegóły i warunki oferty dostępne są na stronie canalplus.pl.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments