Nowa oferta dla klientów biznesowych w UPC.
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA | TELEWIZJA

Nowa oferta dla klientów biznesowych w UPC

Podaj dalej

Nowa oferta dla klientów biznesowych w UPC. UPC

UPC Biznes przygotowało dla swoich klientów z segmentu SOHO nowe oferty z superszybkim internetem i dostępem do najlepszej cyfrowej rozrywki, uzupełnione o rozwiązania ułatwiające pracę i zwiększające bezpieczeństwo firmowych danych.

Od 1 czerwca abonenci UPC Biznes mogą skorzystać z zupełnie nowej oferty Work & Fun i wybrać dla siebie jeden z czterech pakietów internetu, odpowiadających na rozmaite potrzeby przedsiębiorców. Pakiety z internetem o prędkości do 300 Mb/s już od 49,99 zł netto, do 400 Mb/s (od 54,99zł), do 600 Mb/s (od 69,99 zł) oraz do 1 Gb /s (od 89,99 zł) to nie tylko superszybki i niezawodny internet, lecz również gwarancja SLA, zapewniająca najwyższy priorytet pomocy przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Każda z propozycji dostępna jest również w pakiecie z usługą telewizyjną i telefonem stacjonarnym – klienci, którzy zdecydują się na takie połączenie, otrzymają w prezencie pakiet sportowy Eleven Sports bez dodatkowych opłat.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa firmowych danych jak również komfortu pracy, operator proponuje ofertę Work & Fun, rozbudowaną o Pakiet Bezpieczna Firma w nowej atrakcyjnej cenie 10 zł dla prędkości do 300 oraz do 400Mb/s, a dla prędkości do 600 Mb/s za jedynie 1 zł. W ramach tego pakietu klienci otrzymają dostęp do usługi Internet Backup, zapewniającej natychmiastowy zapasowy dostęp do internetu poprzez sieć LTE w przypadku awarii, zestaw rozwiązań antywirusowych opartych o oprogramowanie F-Secure z możliwością instalacji nawet do 25 urządzeń oraz jeszcze szybszą, sześciogodzinną gwarancję SLA.

Ponadto każdy z powyższych pakietów klienci mogą rozszerzyć o usługi dodatkowe:

  • Microsoft 365 Business Basic z 1TB OneDrive oraz pocztą Exchange, dostępny za 0 zł przez pierwszych 6 miesięcy, a następnie za 16 zł miesięcznie.
  • Canal+ Prestige w cenie pakietu telewizyjnego Max przez 6 m-cy dla prędkości do 400 Mb/s oraz do 600 Mb/s albo przez nawet przez 12 miesięcy dla prędkości do 1 Gb/s. Po tym okresie cena wyniesie 41,66 zł netto miesięcznie.

UPC Biznes przygotowało również niespodziankę dla klientów, którzy zdecydują się na zakup usługi mobilnej z 24-miesięcznym zobowiązaniem. Do końca roku otrzymają oni promocyjny pakiet dodatkowych 5-100 GB internetu danych co miesiąc.

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments