|

Nowa oferta Heyah na kartę – 555 GB internetu

Podaj dalej

Nowa oferta Heyah na kartę - 555 GB internetu

Heyah na kartę startuje z wiosenną promocją, dzięki której kontakt z bliskimi, także tymi z Ukrainy, oraz dostęp do informacji będzie jeszcze prostszy. Od 1 kwietnia klienci, którzy korzystają z oferty Heyah na kartę w taryfie „Dniówka” z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami, pakietem internetu i bezpłatnymi minutami do Ukrainy, mogą odebrać 500 GB internetu w prezencie. Promocja łączy się z bonusem „Gigabajty w Heyah za darmo” i pozwala zgarnąć łącznie 555 GB w ofercie za 35 zł miesięcznie.

Sposobów na wykorzystanie 555 GB jest wiele. Ale jedno jest pewne – taki transfer nie wyczerpie się przed czasem niezależnie od tego, ile spraw mamy do załatwienia, rozmów do przeprowadzenia, artykułów do przeczytania czy filmów do obejrzenia. W dodatku można go łatwo aktywować w jednej chwili, za pomocą aplikacji „Moja Heyah”.

555 GB i 2200 minut do Ukrainy

Bonus został stworzony w szczególności z myślą o osobach, które na co dzień kontaktują się z bliskimi po drugiej stronie polsko-ukraińskiej granicy. Mogą go otrzymać posiadacze ofert Heyah w taryfie „Dniówka” z bezpłatnymi minutami do Ukrainy. W jednej z nich znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB oraz 2000 minut do ukraińskiej sieci Vodafone i 200 minut do ukraińskiej sieci Kyivstar w cenie 35 zł na 30 dni. W drugiej – analogiczny zestaw z większym pakietem 30 GB oraz 3000 minut do Ukrainy do sieci Vodafone i 300 minut do sieci Kyivstar za 45 zł na 30 dni. Korzystając z jednego z tych wariantów, wystarczy aktywować promocję w aplikacji, by otrzymać 500 GB na 30 dni.

Należy do niej doliczyć także bonusowe gigabajty, które można zgarnąć w ramach promocji „Gigabajty od Heyah za darmo”. I tak – zasilając konto kwotą 35 zł w aplikacji „Moja Heyah” lub www.doladuj.heyah.pl, klienci otrzymają dodatkowe 35 GB internetu. Natomiast doładowując numer za 45 zł, mogą liczyć na bonusowe 40 GB. W sumie oferta za 35 zł pozwala więc zgarnąć 555 GB, z kolei ta dostępna w kwocie 45 zł – 570 GB.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments