Nowa oferta internetu mobilnego 5G w INEA
|

Nowa oferta internetu mobilnego 5G w INEA

Podaj dalej

Nowa oferta internetu mobilnego 5G w INEA INEA

Klienci operatora telekomunikacyjnego INEA mogą cieszyć się nową jakością Internetu w komórce – operator wprowadził do swojej oferty mobilnej Internet w technologii 5G już od 54,90 zł miesięcznie.

INEA, dostawca najszybszego Internetu domowego w Polsce, przyzwyczaiła swoich klientów do najwyższych standardów korzystania z sieci, zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej. W odpowiedzi na potrzeby odbiorców, operator wprowadził do swojej oferty mobilnej technologię 5G.

5G to nowa generacja sieci mobilnych, następczyni technologii 4G oraz LTE. Dla użytkowników 5G to najwyższy standard korzystania z Internetu w komórce, zapewniający szybszy i lepszy Internet w urządzeniu mobilnym. Dzięki 5G można prowadzić rozmowy video bez zakłóceń i opóźnień, błyskawicznie wysyłać zdjęcia i filmiki, oglądać filmy, seriale, transmisje na żywo w najwyższej jakości. Wszystko to bez obaw, że Internet spowolni lub połączenie z siecią zostanie zerwane.

Oferta 5G dostępna jest dla klientów INEA za 54,90 zł miesięcznie w opcji z pakietem 100 GB oraz 64,90 zł z pakietem 200 GB. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie internetowej inea.pl oraz w salonach INEA. Co zrobić, żeby skorzystać z 5G od INEA?  Należy posiadać smartfon obsługujący sieci o takich parametrach oraz znajdować się w zasięgu sieci 5G. Konieczne jest także wykupienie usług mobilnych od INEA w opcji 5G.

Źródło tekstu: INEA


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments