Nowa oferta na kartę a2mobile
|

Nowa oferta na kartę z 5G w a2mobile

Podaj dalej

Nowa oferta na kartę a2mobile

Nowe pakiety również w najnowszej technologii 5G! Nawet 100 GB internetu bez limitu prędkości!

Premium Mobile, właściciel marki a2mobile i wiodący operator komórkowy MVNO w Polsce, poszerzył swoją ofertę na kartę. a2mobile wprowadza nowe pakiety z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu w kraju oraz jeszcze większymi paczkami danych w atrakcyjnych cenach. Obok 31-dniowych pakietów Niewyczerpalne Wszystko, które zawierają w sobie nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju oraz odpowiednio10 GB, 20 GB lub 30 GB, pojawiły się nowe pakiety z dostępem do technologii 5G i dużymi paczkami internetu. Nowe pakiety to aż 50 GB oraz 100 GB bez limitu prędkości na 31 dni w pakiecie Niewyczerpalne Wszystko 50 GB w cenie 44,90 oraz Niewyczerpalne Wszystko 100 GB w cenie 59,90 zł. Warunki korzystania z 5G zostały opisane na stronie internetowej a2mobile.pl/5G

Nowa oferta pozwala klientom również na rozszerzanie wybranych pakietów o dodatkowe paczki internetu. Obok dotychczasowego pakietu 5 GB internetu za 5 zł, klienci a2mobile mają od teraz do dyspozycji dodatkowe pakiety10 GB za 10 zł oraz aż 20 GB za jedyne 18 zł. Pakiety dodatkowe ważne są do końca okresu ważności pakietu głównego.

To nie jedyne nowości jakie w najbliższym czasie pojawią się w a2mobile. Operator na bieżąco będzie informować swoich użytkowników o wszelkich działaniach i promocjach.

Szczegóły oferty na a2mobile.pl oraz facebook.com/a2mobilepl

Źródło tekstu: Premium Mobile


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments