Nowa oferta promocyjna operatora Premium Mobile
|

Nowa oferta promocyjna operatora Premium Mobile

Podaj dalej

Nowa oferta promocyjna operatora Premium Mobile Premium Mobile

Operator Premium Mobile po raz kolejny zaskoczyło rynek uatrakcyjniając swoją ofertę. Z nowej promocji mogą skorzystać nie tylko nowi i przenoszący numer, ale również obecni klienci operatora.

PROMO+, czyli 9 miesięcy obniżek

Nowa oferta promocyjna oferuje wyższy abonament w cenie niższego, dając tym samym sporą zniżkę aż przez 9 pierwszych miesięcy. W przypadku najniższej taryfy promocyjnej – Freedom2 – jest taniej o 4,80 zł miesięcznie (19,90 zł zamiast 24,70 zł, w tym aż 30 GB internetu), a w najwyższej taryfie – Freedom5 – taniej jest o 15 zł co miesiąc (39,70 zł zamiast 54,70 zł z paczką aż 110 GB internetu), co daje w sumie aż 135 zł oszczędności w okresie promocyjnym.

Co ważne, umowa nadal jest elastyczna z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, czyli klient może zrezygnować z usług w dowolnym momencie jej trwania.

To jednak nie koniec korzyści – nowa promocja Premium Mobile PROMO+ łączy się z innymi promocjami operatora, dając dodatkowo:

  • Opłatę aktywacyjną za 0 zł
  • zniżkę na kolejne karty SIM – 5 zł zniżki za kolejny numer, maksymalna ilość numerów na jednym koncie abonenckim to 5 kart SIM (co daje maksymalny miesięczny rabat 20 zł).

Z promocji PROMO+ mogą skorzystać także obecni klienci Premium Mobile wybierając wyższy abonament niż ten, który mają obecnie. Oznacza to, że przez kolejnych 9 miesięcy klient płaci tyle samo, co obecnie, ale otrzymuje większy pakietu internetu oraz pozostałe benefity wyższej taryfy.

Źródło tekstu: Premium Mobile


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments