Telefony w nowej ofercie operatora T-Mobile Polska
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Nowa oferta T-Mobile Polska

Podaj dalej

Telefony w nowej ofercie operatora T-Mobile Polska

Koniec stycznia to dobry moment na sprawdzenie, jak mają się nasze postanowienia noworoczne. Joga online i kursy językowe nie idą tak jak powinny? Nie szkodzi. Ten rok i tak może okazać się doskonały zarówno dla klientów operatora, jak i przyszłych klientów. Internet światłowodowy za darmo do końca roku dla posiadających numer na abonament w sieci T-Mobile? Pół roku bez opłat za abonament i telefon dla przenoszących numer? Darmowe 30 GB internetu mobilnego z routerem lub bez przez 6 miesięcy dla wszystkich? Tak! Wiele wskazuje na to, że rok 2021 zapowiada się w T-Mobile wyjątkowo pod względem prezentów.

Rozdawanie prezentów weszło sieci T-Mobile Polska w krew. W ciągu 2020 roku w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays” abonenci aktywowali blisko 13 milionów różnorodnych prezentów – od pakietów gigabajtów i minut, przez usługi, po vouchery na sprzęt. Trzynastka wydała się szczęśliwa i operator poszedł za ciosem – w 2021 prezentów w T-Mobile będzie jeszcze więcej. Zarówno dla obecnych klientów, jak i tych, którzy dopiero zdecydują się dołączyć do magentowej rodziny.

Jesteś w T-Mobile? Masz światłowód do końca 2021 za darmo

Ostatnie miesiące przeformatowały naszą codzienność. Większą uwagę zwracamy na stabilność i jakość domowego łącza, bo to zdalna praca i nauka stały się naszą nową rutyną. Chcemy, aby po nietypowym 2020 roku, kolejne miesiące upływały naszym klientom bez niepotrzebnych zakłóceń.

Dla klientów, którzy mają abonament w T-Mobile lub go zakupią, przygotowana została oferta z internetem światłowodowym, w której do końcu roku nie ponoszą żadnych opłat. Użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości: 300, 600 lub 900 Mb/s. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a opłata miesięczna od 2022 roku będzie wynosić odpowiednio 59, 69 lub 89 zł miesięcznie.

Nie jesteś w T-Mobile? Masz powód, żeby to zmienić

Dla osób, które rozważają zmianę dotychczasowego operatora, przygotowana została atrakcyjna oferta na nasz wspólny, dobry początek. Klient, który zdecyduje się przejść do sieci T-Mobile, będzie mógł wybrać ofertę abonamentową XS, S, M lub L z dowolnym telefonem, a operator w powitalnym prezencie opłaci za niego pełne 6 miesięcy usług i rat za urządzenie. W tym wariancie umowa jest podpisywana na okres 24 miesięcy i 36 rat za urządzenie z opłatą początkową za telefon.

Cennik nowej oferty T-Mobile Polska T-Mobile

Dla osób przenoszących numer do T-Mobile w szczególności polecamy trzy modele smartfonów:

  • Xiaomi Redmi Note 9T 5G – który w abonamencie M będzie kosztował 39 zł na start, koszt pierwszych 6 rat wyniesie 0 zł, a od 7. raty będzie to 35 zł miesięcznie,
  • Samsung Galaxy A12 – opłata na start w abonamencie M to 109 zł, pierwszych 6 rat 0 zł, a od 7. raty 20 zł miesięcznie,
  • Motorola E7 Plus – z opłatą startową 99 zł, 6 ratami 0 zł, a od 7. raty 15 zł miesięcznie.

Co ważne, nowy klient, dołączając do T-Mobile, będzie mógł od razu skorzystać ze zniżek rodzinnych oraz promocyjnej oferty darmowego do końca roku światłowodu.

Nieważne, czy jesteś w T-Mobile – masz okazję na pół roku z 30 GB za darmo

Na dobry początek roku przygotowana również jest oferta dla wszystkich, bez względu na to, czy w T‑Mobile już są, czy dopiero zamierzają dołączyć. Dla osób, które potrzebują dodatkowych gigabajtów, ale nie chcą posiadać kolejnego numeru, sieć T-Mobile ma 30 GB internetu mobilnego, z którego można korzystać np. w ruterze lub np. smartfonie dual SIM. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy – pierwsze 6 opłaca T-Mobile, a kolejne wyniosą użytkownika 30 zł za miesiąc w opcji bez urządzenia lub 35 zł miesięcznie z ruterem.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments