|

Nowa oferta z #hello5G w Orange Flex

Podaj dalej

Nowa oferta z #hello5G w Orange Flex

Od dziś oferta Planów komórkowych w Orange Flex ulega zmianie. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród pięciu planów, w tym aż trzech z dostępem do najnowszej technologii #hello5G.

Do tej pory korzystanie z #hello5G było możliwe dla posiadaczy najwyższego planu komórkowego. Rozszerzając ofertę o nowe Plany komórkowe, Orange Flex odpowiada na potrzeby użytkowników, którzy czekali na udostępnienie technologii 5G również w innych taryfach. Od teraz, użytkownicy będą mogli korzystać z sieci 5G już od 35 zł / miesięcznie.

Ale to nie wszystko. W ostatnich dwóch latach stały dostęp do szybkiego i stabilnego internetu okazał się wyjątkowo ważny. Dlatego, Orange Flex zdecydował się dodatkowo powiększyć pakiet danych dostępny w ramach wybranych Planów komórkowych.

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni użytkownicy Flexa. Obecni klienci Orange Flex mogą zmienić swój dotychczasowy Plan na nowy jednym kliknięciem w aplikacji.

Od 17 marca Orange Flex umożliwia użytkownikom wybór spośród pięć Planów komórkowych:

  • 15 GB za 25 zł/mies. (bez zmian)
  • 30 GB za 30 zł/mies. (bez zmian)
  • 45 GB za 35 zł/mies. + #hello5G   (nowość)
  • 80 GB za 50 zł/mies. + #hello5G   (odświeżony)
  • 150 GB za 80zł/mies. + #hello5G  (odświeżony)

Wszystkie Plany komórkowe niezmiennie zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Dodatkowo, w każdy Plan wbudowany jest Social Pass, dzięki któremu korzystanie z popularnych mediów społecznościowych i komunikatorów nie pomniejsza pakietu GB. Social Pass obejmuje m.in. takie portale społecznościowe jak: Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Messenger, WhatsApp, Telegram, Viber. Do poprawnego działania aplikacji, potrzebna jest jej aktualizacja  do najnowszej wersji.

Operator Orange stawia na innowacje, mówi #hello5G

Dostęp do najnowszej sieci 5G to gwarancja znacznie szybszych i stabilniejszych połączeń bez opóźnień. W niedalekiej przyszłości, technologia ta umożliwi prędkość pobierania nawet do 20 Gb/s z opóźnieniami na poziomie jedynie 1-3 ms.

Aby móc korzystać z benefitów jakie daje 5G potrzebny jest odpowiedni smartfon, który obsługuje tę technologię. W Sklepie Flex w aplikacji Orange Flex użytkownicy mogą znaleźć interesujące propozycje m.in.: iPhone 13 i 13 Pro, vivo V21 5G, Xiaomi Mi11 Lite NE 5G 8/128GB

Lista urządzeń, które obsługują 5G stale się zmienia, gdyż coraz więcej producentów ulepsza swoje rozwiązania i dostosowuje się do obecnych czasów.

Zasięg #hello5G w Orange Flex

Użytkownicy posiadający odpowiedni Plan komórkowy oraz telefon obsługujący 5G, aby korzystać z tej technologii muszą tylko być w jej zasięgu. Sygnał Orange w ramach #hello5G dociera już do ponad 6 milionów osób w wybranych lokalizacjach w wielu miastach. Są to między innymi Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Płock, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów czy Bielsko-Biała. A jeśli chcesz sprawdzić czy znajdujesz się w zasięgu, skorzystaj z mapy zasięgu 5G Orange.

Źródło tekstu: Orange


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments