Nowa oprawa antenowa kanału TVN7

Nowa oprawa antenowa kanału TVN7

Podaj dalej

W poniedziałek, 30 sierpnia wraz ze startem jesiennej oferty programowej, Siódemka zaprezentowała swoim widzom również nową oprawę antenową oraz nowy logotyp stacji.

Nowa oprawa antenowa kanału TVN7 TVN Grupa Discovery


Nowa oprawa kanału TVN7 to kolejny krok w konsekwentnym odmładzaniu Siódemki, które programowo trwa już od kilku sezonów. W swojej warstwie wizualnej wyraża lekkość, świeżość i współczesny, dynamiczny charakter kanału, który po ciężkim dniu pozwala się zrelaksować oraz daje możliwość oderwania od codzienności i przeniesienia do innego świata. Nowa oprawa podkreśla nie tylko charakter Siódemki, ale również jej nowe pozycjonowanie na rynku kanałów telewizyjnych – kanał stał się ważnym graczem i poszerzył dotychczasową grupę BIG4 tworząc BIG5.


To konsekwencja naszego ciągłego rozwoju stacji, który prowadzimy nieprzerwanie od trzech lat. Teraz przyszedł czas na kolejny etap – zaprezentujemy Siódemkę w nowej odsłonie. Taką, jak o niej myślimy – pełną różnorodności, tęczową, otwartą i bardzo energetyczną. Do stworzenia nowej oprawy udało się nam zaprosić fantastycznego partnerafirmę SuperStudio z Argentyny, która wykonała dla nas projekt – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.


Nowa identyfikacja wizualna pojawiła się we wszystkich elementach oprawy kanału.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments