Nowa promocja w CANAL+ online. Polecaj serwis i płać mniej
|

Nowa promocja w CANAL+ online. Polecaj serwis i płać mniej

Podaj dalej

Nowa promocja w CANAL+ online. Polecaj serwis i płać mniej

Chcesz płacić mniej za dostęp do najlepszego sportu, filmów i seriali w serwisie internetowym CANAL+ online? Polecaj serwis swoim znajomym z wykorzystaniem indywidualnego kodu polecającego. Podając kod dalej, zapewnisz sobie i znajomym rozrywkę w najniższej cenie. Zniżka może wynieść nawet 45 zł każdego miesiąca! Zasady programu poleceń są bardzo proste.  

Jeśli jesteś subskrybentem* serwisu internetowego CANAL+ online to od dziś możesz zapraszać do serwisu swoich znajomych, wykorzystując indywidualny kod poleceń. Za jedno polecenie otrzymasz aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a Twój znajomy od razu zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online. Przy zaproszeniu trzech znajomych zniżka w danym miesiącu wyniesie więc aż 45 zł! Każdego miesiąca możesz zapraszać nowych znajomych, więc jeśli masz ich wielu, to co miesiąc możesz płacić nawet 45 zł mniej.

Jak skorzystać z programu poleceń? To trzy proste kroki:

1. Znajdź swój unikalny kod do poleceń.  

Zaloguj się do serwisu CANAL+ online (canalplus.com), następnie wejdź w zakładkę „Podaj dalej” i dołącz do programu poleceń. Po potwierdzeniu udziału w programie, na ekranie pojawi się Twój unikalny kod, który możesz przekazywać znajomym**. Kod zostanie również wysłany na e-mail przypisany do Twojego konta.  

2. Podaj dalej, czyli przekaż go znajomemu.  

Znajomy przy zakupie będzie mógł wykorzystać otrzymany przez Ciebie kod, dzięki czemu jego opłata za pierwszy miesiąc dostępu do CANAL+ online będzie jednorazowo niższa o 15 zł.  

3. Płać mniej za kolejny miesiąc.  

Po dokonaniu zakupu CANAL+ online przez znajomego twoja subskrypcja na kolejny miesiąc będzie tańsza o 15 zł, a rabat może wynieść nawet 45 zł, jeżeli zaprosisz 3 znajomych. 

Podając dalej CANAL+ online możesz wspólnie ze znajomymi cieszyć się dostępem do najlepszych seriali, w tym produkcji własnych CANAL+ Original takich jak „Kruk”, „Belfer” „Minuta Ciszy” czy „The Office PL”, najgorętszych hitów filmowych prosto z kina czy emocjonującego sportu na żywo m.in. PKO BP Ekstraklasy, LaLigi Santander, NBA, turniejów cyklu WTA Tour czy najlepszej żużlowej ligi świata PGE Ekstraligi.  

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments