Nowa usługa serwisowa marki Samsung
|

Nowa usługa serwisowa marki Samsung

Podaj dalej

Nowa usługa serwisowa marki Samsung Samsung

Odbiór smartfonu lub tabletu przez kuriera, infolinia 24/7 ze wsparciem wideo czy usługa ekspresowej naprawy, to tylko niektóre usługi w ramach nowego standardu Serwis 2.0

Marka Samsung uruchamia unikalną na polskim rynku ofertę usług serwisowych – Serwis 2.0. Od teraz naprawę smartfonu lub tabletu można zlecać online, bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo Autoryzowane Centra Serwisowe poszerzyły ofertę napraw o szereg nowych usług, a na całodobowej infolinii możliwa jest nie tylko rozmowa z konsultantem, ale również wideo wsparcie.

Naprawa online

Nie trzeba już wychodzić z domu, aby naprawić smartfon czy tablet. Dzięki nowej usłudze naprawę można zlecić szybko i wygodnie przez internet.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy wejść na stronę internetową samsung.com/pl/support/uslugi-pogwarancyjne i zalogować się do portalu, a następnie wybrać preferowany sposób wysyłki urządzenia i dokonać opłaty. Urządzenie odbierze od nas kurier lub sami możemy dostarczyć paczkę do jednego z punktów nadawczych. Naprawione urządzenie kurier dostarczy prosto pod wskazany adres. W oczekiwaniu na powrót urządzenia z serwisu, można na bieżąco monitorować status naprawy na portalu lub uzyskać informację, dzwoniąc na infolinię Samsung. Dodatkowo, w serwisach Samsung jest promocja, przy wymianie wyświetlacza w modelach Galaxy z serii S, Note oraz Fold, z wyłączeniem modeli SM-G930, G920, będą wymieniane baterie bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Pełna wygoda i najwyższa jakość usługi musi iść w parze z prostotą dlatego wystarczy uzupełnić formularz online i przygotować urządzenie do odbioru przez kuriera – mówi Jarosław Orski, dyrektor działu Customer Care w Samsung Electronics Polska.

Naprawa w godzinę i wideo wsparcie infolinii 24/7

W centrach serwisowych Samsung Plaza klienci mogą naprawić swój telefon nawet w godzinę. Jeśli klient zdecyduje się na taką usługę, a naprawa będzie trwała dłużej, wtedy klient otrzyma zwrot kosztów usługi dodatkowej (naprawa w godzinę).

Klienci Samsung mogą również liczyć na wsparcie konsultantów całodobowej infolinii 24/7. Zdalne wsparcie można otrzymać nie tylko dzwoniąc, pisząc wiadomość czy poprzez komunikator, ale także za pośrednictwem wideo rozmowy. Tylko w ostatnim miesiącu wyspecjalizowani konsultanci wspierali klientów w ich potrzebach przez blisko 3 tys. godzin. Ich pomocy zasięgano najchętniej w zakresie właściwości produktów i aplikacji, a także gwarancji i obowiązujących promocji.

Personalizacja

Zauważyliśmy, że klienci bardzo lubią personalizować swoje urządzenia dlatego w naszych wybranych punktach oferujemy usługę laserowego grawerunku – dodaje Orski. Usługa graweru jest błyskawiczna i dostępna od ręki w punktach Samsung Premium Service Plaza w Warszawie (ul. Grójecka 5), Poznaniu (ul. 27 grudnia 11/19) oraz Katowicach (CH Galeria Katowicka).

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments