Zegarek Huawei Watch GT 2 dostępny teraz w cenie 799 zł do 26 kwietnia. Natomiast opaska huawei Band 3 Pro w rekomendowanej cenie 199 zł dostępna do 29 marca.
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Nowe, atrakcyjne ceny słuchawek, smartwatchy i opasek sportowych firmy Huawei

Podaj dalej

Zegarek Huawei Watch GT 2 dostępny teraz w cenie 799 zł do 26 kwietnia. Natomiast opaska huawei Band 3 Pro w rekomendowanej cenie 199 zł dostępna do 29 marca.
Huawei Polska

Smartwatche, słuchawki i opaski sportowe od firmy Huawei dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Oferta dotyczy między innymi innowacyjnych słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 3 z aktywną redukcją szumów – można je teraz kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 549 zł. Nowe ceny obowiązują w przypadku słuchawek i opasek do 29 marca, a w przypadku smartwatchy do 26 kwietnia, lub – w obu przypadkach – do wyczerpania zapasów.

W promocyjnej ofercie, oprócz Huawei FreeBuds 3. które są dostępne w kolorze białym, czarnym lub czerwony, można znaleźć również słuchawki bezprzewodowe FreeBuds Lite (białe lub czarne) w sugerowanej cenie 279 zł. Promocja potrwa do 29 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Do 5 kwietnia można natomiast nabyć również Huawei Watch GT 2 w wersji 42 mm w kolorze czarnym w rekomendowanej cenie 799 zł. Natomiast Huawei Watch GT Sport, Watch GT Active i Watch GT Classic, inteligentne zegarki wyróżniające się wytrzymałą baterią, są dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 499 zł. Smartwatche umożliwiają monitorowanie aktywności fizycznej, także ćwiczeń wykonywanych w domu, oraz spalanych kalorii i tętna. Zegarki w nowej cenie będą dostępne do 26 kwietnia.

W nowej ofercie znalazły się również opaski sportowe – Huawei Band 3 Pro w rekomendowanej cenie 199 zł, Band 3e – za rekomendowane 65 zł oraz Band 4 za 149 zł. Opaski w nowych cenach są dostępne do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

Słuchawki, smartwatche i opaski sportowe w nowych cenach można kupić w znanych sklepach z elektroniką: Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV EURO AGD, x-kom oraz w internetowym sklepie Huawei – huawei.pl. Dostępność oferty może się różnić w zależności od partnera. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Huawei oraz u poszczególnych partnerów akcji.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments