Słodko-gorzka komedia ,,Kiedyś było bosko" od 20 maja na platformach VOD
|

Nowe filmy ,,Kiedyś było bosko” i ,,Ponad horyzont” – majowe premiery VOD

Podaj dalej

Film o sportach ekstremalnych ,,Ponad horyzont!" od 13 maja na platformach VOD Galapagos Films

Słodko-gorzka komedia „Kiedyś było bosko” z Gillian Jacobs i Jemainem Clementem w roli głównej oraz film o sportach ekstremalnych, marzeniach i miłości „Ponad horyzont!” z Kevinem Quinnem, Denise Richards i Weroniką Rosati już w maju zadebiutują na platformach VOD.

„Kiedyś było bosko”

Kate (Gillian Jacobs) znajduje się na rozdrożu. Ma 35 lat, niedawno zerwała zaręczyny, a jej debiutancka powieść nie odniosła sukcesu, o jakim marzyła. Gdy otrzymuje propozycję wygłoszenia wykładu w swojej dawnej uczelni, nie waha się długo i wyrusza w sentymentalną podróż do czasów, kiedy wszystko było prostsze i zdecydowanie lepsze. „Kiedyś było bosko” to opowieść o szukającej własnej drogi kobiecie, która powraca do miejsca, gdzie mieszkało szczęście, przyjaźń i miłość – uczucia, które powinny trwać wiecznie. Czy uda jej się odnaleźć je na nowo? Obsada: Gillian Jacobs (“Dzień z życia blondynki”), Jemaine Clement (“Co robimy w ukryciu”) i Josh Wiggins (“Misja Greyhound”).

„Kiedyś było bosko” od 13.05 na platformach VOD: IPLA, VOD.PL, ORANGE VOD, PREMIERY CANAL+, PLATFORMA CANAL+, CHILI, MULTIMEDIA GO, MOJEEKINO E-KINOPODBARANAMI, TVP VOD, VECTRA, UPC POLSKA.

„Ponad horyzont!”

Billy Johnson (Kevin Quinn) żyje szybko i bardzo intensywnie. Nic dziwnego, że w Teksasie nie ma sobie równych w kiteboardingu, ekstremalnym sporcie wodnym. Aby przekonać się, czy jest najlepszy na świecie, musi zmienić dotychczasowy tryb życia, żeby zmierzyć się z najlepszymi. W drodze po marzenia spotka piękną Sky (Claudia Lee), dziewczynę, która pokaże mu, że można sięgać dalej niż ponad horyzont. Obsada: Kevin Quinn (“Tydzień życia”), Claudia Lee (“Kick-Ass 2”), Denise Richards (“Świat to za mało”), Richard Branson (“Superman: Powrót”) i Weronika Rosati (“Pitbull”).

„Ponad horyzont!” od 20.05 na platformach streamingowych VOD: IPLA, VOD.PL, ORANGE VOD, PREMIERY CANAL+, PLATFORMA CANAL+, CHILI, MULTIMEDIA GO, VECTRA.

Źródło tekstu: Galapagos Films


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments