Nowe funkcje AutoMapy w Android Auto
|

Nowe funkcje AutoMapy w Android Auto

Podaj dalej

Nowe funkcje AutoMapy w Android Auto dfusion

AutoMapa wprowadziła kolejne udogodnienie w Android Auto. Użytkownicy będą mogli skorzystać z dotykowego skalowania mapy (przybliżanie, oddalanie i szybkie skalowanie) oraz przesuwania mapy palcem, bezpośrednio na ekranie multimedialnym w aucie. Dzięki temu podgląd trasy na wyświetlaczu urządzenia samochodowego będzie wygodniejszy i zdecydowanie szybszy, a przez to możliwy nawet podczas krótkiego postoju na światłach.  

Integracja nawigacji AutoMapa z Android Auto, którą kierowcy mogą cieszyć się już od niemal roku, umożliwia korzystanie z nawigacji i podgląd na ekranie multimedialnym w aucie, a zatem jej obsługa nie wymaga sięgania po telefon, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich, do pobrania w sklepie Google Play (wersja 6.4.2 i nowsze).  

Nowa funkcja w Android Auto to bardzo wyczekiwane ułatwienie. Kierowcy wyrażali potrzebę wprowadzenia tego udogodnienia na forach dyskusyjnych lub kierowali ją bezpośrednio do nas, już po pierwszych betatestach, rok temu. Do tej pory było to niemożliwe ze względu na ograniczenia Google – komentuje Magda Buchalska, brand development director AutoMapa.

Źródło tekstu: dfusion


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments